Ağustos Ayı Bülteni

Ağustos Ayı Bülteni

30’dan fazla TOG topluluğu “Let’s Do It”
farkındalık etkinliğinde!

Toplum Gönüllüsü gençler, 21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Türkiye’nin her köşesinde sokaklara çıkıyor ve yaşanılabilir temiz bir dünya için harekete geçiyorlar.

Let’s Do It hareketinin paydaş sivil toplum kuruluşlarından biri olarak 81 ilde belirlenen alanlarda eş zamanlı gerçekleşecek çöp toplama etkinliklerine sizleri de davet ediyoruz.

Gönüllülük yaz tatili dinlemez!

Gazi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu’nda gönüllük yapan gençler yaz döneminde de her hafta KANKA’ya gitmeye devam ediyor!

Uzun yıllardır kanserli çocuklar için çalışmalar yürüten Gazi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu KANKA projesi ile kanser tedavisi gören hastalara moral vermek için düzenli ziyaretlerini aksatmıyor.

#İyiŞeylerGençlerleOluyor

 

Adana’da bulunan Toplum Gönüllüsü gençler Ata Evi Yaşlı Bakım Evi’ni ziyaret etti.

Ata Evi Yaşlı Bakım Evi bünyesinde konaklayan büyüklerimize fizyoterapist gönüllümüz Bedri Sefa Coşkun öncülüğünde egzersizler yaptırdı.

Fark yaratan projelerine bir yenisini daha ekleyen Toplum Gönüllüsü gençler, gün sonunda büyüklerimizle birlikte şarkılar söyleyip sohbet ettiler.

Toplum Gönüllüleri
Eğitim 
İçin Birlikte ❤

Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitim için hayata geçirdiği çözüm dolu projelere destek olmak için hem kendine hem de sevdiklerine İyilik Kartı hediye edebilirsin. 


Toplum Gönüllüleri Vakfı için
şimdi oylama zamanı!

Türkiye’nin her yerinde birlikte çözüm ürettiğimiz, yaratıcı projelerimizi yayınladığımız web sitemiz Altın Örümcek’te finalde!
.
Sosyal Sorumluluk kategorisinden Toplum Gönüllüleri Vakfı’nı oylayarak Toplum Gönüllüsü gençlere destek olabilirsin.