TR EN

BİREYSEL DESTEKÇİLER

Türkiye'nin bugününe ve geleceğine yatırım yapanlar

TOG’un Türkiye’nin 80 ilinde gençlerle birlikte yürüttüğü çeşitli faaliyetlere her gün farklı kişiler farklı bağış yöntemleriyle destek olmaktadır. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına bağımsız olarak devam edebilmesi ve faaliyet alanlarında farkındalık yaratabilmesi açısından düzenli bireysel bağışçılar büyük önem taşıyor.

ŞİMDİ SIRA BENDE

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye ve Avrupa’nın en yaygın, saygı duyulan gençlik sivil toplum kuruluşu olarak, Türkiye’de gençlerin güçlenmesine yönelik çalışmaları gençlerin öncülüğü ve katılımıyla gerçekleştirmeye devam ediyor. İlkeleri, gençlere olan güveniyle Türkiye’de fark yaratıyor. Toplum Gönüllüsü binlerce genç 2002 yılından bu yana çeşitli çalışmalara öncülük ederek, vakfın bir gençlik hareketi olarak kendini gerçekleştirmesine yol açtı.

Toplum Gönüllüleri, “Şimdi Sıra Bende” diyerek düzenli bireysel bağışlarla TOG’un bağışçısı olmaktadır. Bu düzenli bireysel bağış, hem bugün toplumu ve kendisini değiştirmek adına sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Toplum Gönüllüsü gençler için bir örnek, hem de vakıflarının finansal sürdürülebilirliğini sağlamlaştırmak için önemli bir adım teşkil etmektedir.

DÜZENLİ BİREYSEL BAĞIŞÇI OLAN TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ
Abidin Karabulut
Ali Karakaş
Asiye Çerkezoğlu
Aslı Durmuşoğlu
Barış Şahin
Başak Kahriman
Benay Gavazoğlu
Bilal Gül
Bilgen Aktekin
Derya Sel Bozkurt
Dilek Kaya
Eda Saraç
Emre Demirel
Eren Ocakverdi
Fatma Taş
Gülçin Çiçek
Gülen Yılmazdemir
Gültekin Onur
Hakan Taner Özpolat
Hüdazan Yaşın
Kemal Arslan
Mehmet Bahadır Teke
Meliha Sunay
Mustafa Demir
Onur Artar
Onur Ünaldı
Özkan Aksoy
Samet Kesen
Serdar Dündar
Turgut Derman
Umut Köse
Yeşim Pınar Kitapçı