ALIM MUTLU ÖZGEÇMİŞ

ALIM MUTLU – Üye

 

Aslen Balıkesirli olan Elif Alım Mutlu; 19 Aralık 1998 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. Türk PDR Derneği’ne bağlı Psikolojik Danışman Öğrenci Konseyi (PDOK) Eğitim Sekreterliği’nde bölümü ile ilgili eğitimler organize etmekte ve Bilim Kahramanları Derneği, TEGV gibi sivil toplum kuruluşlarında da gönüllülük yapmaktadır. 2017 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfında aktif gönüllü olarak pek çok sorumluluk alıp, toplumsal sorunların çözümüne yönelik projeler üretip hayata geçirmiştir.

 

 

Enerjisine ve gençliğin gücüne inanan, ekip çalışması içerisinde üretmeyi seven, öğrenmeye ve gelişmeye motivasyonu yüksek, kişilerarası ilişkiler ve iletişim konusunda kendisine güvenen bir genç olarak toplumsal cinsiyet eşitliği, çocuk hakları, gençlik, göç ve uyum gibi konularla ilgilenmekte ve bu alanlarda çalışmalar yürütmektedir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52