AYŞE BEYAZOVA ÖZGEÇMİŞ

AYŞE BEYAZOVA – Üye

 

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Yetişkin Eğitimi doktora programını 2017’de tamamlayan Ayşe Beyazova daha önce Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku programlarında yüksek lisans yapmıştır. 2003-2007 yılları arasında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda Kaynak Geliştirme, İletişim ve Projeler Departmanları’nda yönetici olarak yer almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi’nde (ÇOÇA) 2007-2016 yılları arasında koordinatör olarak çalışmış olan Beyazova ÇOÇA’nın kurucularındandır. Aynı yıllarda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak lisans ve yüksek lisans düzeyinde dersler vermiştir.

Başlıca çalışma alanları olan çocuk hakları, çocuk katılımı, toplumsal cinsiyet eşitliği, mülteci çocuklar ve kapsayıcı eğitime ilişkin eğitim, araştırma ve danışmanlık çalışmalarını sürdürmektedir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52