BİHTER NEZİROĞLU ÖZGEÇMİŞ

BİHTER NEZİROĞLU – Üye 

Trabzon doğumlu olan Bihter Neziroğlu, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nden mezundur. 12 yıldır kendi işinin sahibidir. Ablası ile el ele verip sıfırdan kurdukları şirkette, üniversite yıllarında bir parçası olduğu Toplum Gönüllüleri’nin kendisine kattığı; süreç yönetimi, sorumluluk alma, raporlama, koordinasyon gibi birikimlerinden faydalandı.

 

 

Başarısına, kişisel gelişimine, dünya görüşüne olan katkısından dolayı Toplum Gönüllüleri ile bağı hiç kopmadı. Kadın hakları ve insan hakları savunucusu ve bir doğasever olan Bihter Neziroğlu İzmir’de yaşamaktadır. Evlidir ve kıvırcık bir oğlu vardır.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52