CANSU NACAR ÖZGEÇMİŞ

CANSU NACAR – Üye

 

Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji bölümü son sınıf öğrencisi olan Cansu Nacar, 2016 yılından beri toplum gönüllüsüdür ve yer aldığı projelerle değişimin bir parçası olmayı hedeflemiştir. Bu değişimi yaratmak adına yapılan projeleri desteklemek üzere 4 yıldır Runatolia Maratonu’nda Toplum Gönüllüleri Vakfı adına koşmaktadır.

 

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın yanı sıra hayallerin gücüne inanan Cansu Nacar, bir hayal platformu olan Dreamstalk’un Akdeniz bölge temsilcisidir. Aynı zamanda Alzheimer Derneği’nde gönüllülük yapmaktadır. 15 yıldır satranç oyuncusu olup, satranç antrenörlüğü yapmakta ve Agün Satranç Akademi kurucu ortağıdır. Yerinde duramayan ve gezerek yeni yerler keşfetmekten hoşlanan biridir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52