HALE ELMAS SIĞIRCI ÖZGEÇMİŞ

HALE ELMAS SIĞIRCI – Üye

 

1985 Samsun doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Samsun Anadolu Lisesinde, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde, yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi Klinik Eczacılık bölümünde tamamladı. 2011 yılından itibaren İstanbul’da bulunan Eczane Akbatı’nın sahibi olarak, serbest eczacılık mesleğini icra etmektedir.

 

 

2003 yılında Toplum Gönüllüleri ile başlayan yolculuğunda, gençlerin öncülüğüne ve daha iyi bir dünya yaratacak enerjilerine hep inanmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52