KADDAFİ BOZKURT ÖZGEÇMİŞ

KADDAFİ BOZKURT

 

1980 Erzurum doğumlu olan Kaddafi Bozkurt ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2004 yılında Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe Kurumsal Pazarlama Bölümü’nde iş hayatına başladı. 2008 – 2015 yıllarında IBTECH A.Ş. bünyesinde iş analisti ve takım lideri olarak çalıştı. 2016-2019 yıllarında Hemenal Finansman A.Ş. İş Geliştirme ve Strateji Bölüm Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, 2019’dan itibaren QNB Finansbank Müşteri Deneyimi Bölüm Müdürü olarak çalışmaktadır.

 

 

Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalarına üniversite yıllarında başlamış, Bilkent Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projelerinin kuruluş aşamasında koordinatörlüğü yapmıştır. Toplum Gönüllüleri Vakfı kurucu heyet üyesi olan Bozkurt, 2017 Nisan ayından bu yana Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın eş başkanlığı görevini sürdürmektedir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52