ORHAN KARAL ÖZGEÇMİŞ

ORHAN KARAL – Üye

 

Aile kökeni Rize – Hemşin olan Orhan Karal, 1959 yılında Eskişehir’de doğdu. 1967 yılından beri İstanbul’da yaşıyor. İTÜ inşaat mühendisliğini 1983 yılında tamamladı. Karafırın marka ismi ile kafe pastane işletmeciliği yapan aile şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Himalayalar da dahil olmak üzere pek çok dağ gezisi yapmıştır. Kayak yapmayı, tenis oynayı ve sörf yapmayı bilir. Dünyanın farklı kültürlerini tanıma gezilerine katılmıştır.

 

 

2002 yılından beri toplum gönüllüsüdür. Mütevelli heyet üyeliğinin yanında ilk yönetim kurulunda görev almıştır. Pek çok proje, atak ve konseye katılmıştır.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52