REYHAN KARAGÖZ ÖZGEÇMİŞ

1996 Ankara doğumlu olan Reyhan Karagöz; Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü son sınıf öğrencisidir. 2016 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfında gönüllü olarak pek çok sorumluluk üstlenmiş, eğitmenlik yapmış ve yer aldığı projelerle değişimin bir parçası olmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda JCI (Junior Chamber International), Doğal Yaşam Derneği gibi bir çok yerel ve ulusal dernek üyeliği ile gönüllülü çalışmalara katılmaktadır.

 

 

Enerjisine, iletişimin ve ekip olmanın önemine inanan, üretme ve fayda sağlama motivasyonu yüksek bir genç olarak Reyhan; engelli ve çocuk hakları başta olmak üzere hak temelli çalışmalar, eğitimde fırsat eşitsizliği, toplumsal cinsiyet eşitiği,ekoloji gibi alanlarda çeşitli çalışmalar yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Gençlerin etki gücüne inanan Reyhan, çözümün bir parçası olmaktan çok mutlu.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52