SUZAN BAYAZIT ÖZGEÇMİŞ

SUZAN BAYAZIT – Yönetim Kurulu Eş Başkanı

 

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Suzan Bayazıt, Cincinnati Üniversitesi, Ohio Politika Araştırmaları Enstitüsü’nde istatistik ve bilgisayar konularında öğretim üyesi olarak çalıştı ve M.A Uluslararası Ekonomi derecesi aldı. Bank of Boston’da uluslararası banka kredi eğitim programında stajyer olarak bankacılık kariyerine başladı ve çeşitli bankalarda üst düzey yöneticilik görevine devam etti. Kendi danışmanlık şirketinde, şirketlere ve bankalara finansal ve fizibilite konularında danışmanlık yaptı.

 

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kurucularından ve Mütevelli Heyeti Üyesi, Kültür Bilinci Tanıtma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Toplum Gönüllüleri Vakfı Genç Kadın Fonu ve Bin Yaprak Danışma Kurulu Üyesi’dir. Evli ve iki çocuk annesi olan Suzan Bayazıt, İngilizce, Almanca ve Fransızca bilmektedir.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52