UFUK ÇARŞIBAŞI ÖZGEÇMİŞ

UFUK ÇARŞIBAŞI – Üye

 

Yönetici koçu, iletişim danışmanı ve eğitmen Ufuk Çarşıbaşı 1976’da Kayseri’de doğdu. Gazeteciliğe 1996 yılında Türkiye’nin ilk ekonomi gazetesi olan Dünya’da muhabir olarak başladı. Gazeteciliğin ardından başladığı iletişim danışmanlığı kariyerinde, son 20 yılda Türkiye’nin en büyük 100’ü içinde yer alan şirketler ve liderleriyle çalıştı. Koçluk ve eğitmenlikle birlikte halen kurucu ortağı olduğu Communication Partner’da yönetici ortak olarak iletişim danışmanlığı yapan Ufuk Çarşıbaşı, aile şirketi Çarşıbaşı Gıda’da da 4. kuşağa devirden sorumlu yönetim kurulu üyesidir.

 

 

Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi’nin ardından Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku, ardından da Adschool Marka Okulu Yüksek Lisans programlarına katılan Ufuk Çarşıbaşı European Gestalt Coaching okulu mezunu bir yönetici ve iletişim koçudur. Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi, EDU sertifika programında iletişim ve hitabet konulu dersler veren Ufuk Çarşıbaşı evli ve bir çocuk babasıdır.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52