ZAFER GÜZEL ÖZGEÇMİŞ

Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimi gören Zafer Güzel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Toplum Gönüllüleri Grubu’nda gönüllülük yapmaktadır. Aslen Hataylı olup lisans öğrenimini Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Bugüne kadar birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllülük yapan Zafer, 4 yıldır Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda gönüllülük yapıyor. Bu süreçte katıldığı etkinlik ve projelerde gençliğin enerjisine en üst düzeyde inanan ve destek verenlerden birisi olduğunu düşünüyor.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52