Toplum Gönüllüsü gençler

hazırlık konseyi için desteklerini bekliyor

Hazırlık Konseyi; 93 üniversiteden 250 Toplum Gönüllüsü gencin bir araya geldiği, birbirleriyle deneyim paylaştıkları, tematik oturumlar ile güçlendikleri, Eylül ayında başlayacak yeni dönemin planlamalarını yaptıkları bir buluşmadır.

Her bir konsey katılımcısının çevresindeki sorunlara yönelik farkındalık kazanacakları, bu sorunların çözümü için yaratıcı çözümler geliştirebilecekleri, sorumluluk alarak gönüllü olarak harekete geçme motivasyonu kazanacakları bir konsey olacak.

Toplum Gönüllüsü gençler

hazırlık konseyi için desteklerini bekliyor


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52