PROGRAMLAR

Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak, gençlerin eğitim hayatlarını desteklemeyi ve onların istihdam edilebilirliklerini artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca gençlerin toplumsal ve çevresel sorunları çözmek için gerçekleştirdikleri projelerin sosyal etkilerini artırmayı amaçlıyoruz. Bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı, Gençlik Destek Programları ve Sosyal Etki Programları altında yürütüyoruz.
2003 yılında başladığımız Burs Programlarımız ve Mentorluk Programımızla gençleri eğitim hayatlarında desteklemeyi amaçlıyoruz. Ayrıca gençlerin istihdam edilebilirliklerini arttırmak ve onların hareketliliğini sağlayarak gelişimlerine destek olmak için çalışıyoruz.

GENÇLİK DESTEK PROGRAMLARI

BURS PROGRAMLARI

MENTORLUK PROGRAMI

İSTİHDAM EDİLEBİLİRLİĞİ GELİŞTİRME PROGRAMI

GENÇLİK HAREKETLİLİĞİ PROGRAMI


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52