#EvdeİyilikMaratonu'na

Davetlisiniz!

Bugünlerde en büyük şikayetimiz hareketsizlik! Ormanda koşmayı, doğada özgürce hareket etmeyi çok özledik. Hazır buna ihtiyaç duyuyorken sen de Gençlik Haftası'nda tıpkı maratonlardaki gibi adımlarını iyilik için atmaya, Toplum Gönüllüsü gençler için evde koşmaya veya yürümeye ne dersin?

Bunu nasıl mı yapacaksın?

1.Adım

2.Adım

Kampanyanı Başlat butonundan

şimdi kayıt ol.

3.Adım

Kayıt sonrası açılan kampanya oluşturma sayfasından hedefini belirle, kampanyanı oluştur ve onaylanmasını bekle. (Kampanya Başlığına #GençİsterseOlur yazmalısın)

19-29 Mayıs tarihleri arasında, kampanya bağlantını çevrene göndererek toplayacağın bağışlarla, bir an olsun durmadan projelerine devam eden, atölyeler ve eğitimlerle hem yetişkinler hem de çocuklar için 72 ilde sosyal fayda yaratan Toplum Gönüllüsü gençlere güç ver.

Evde hiç koşasım yok, Toplum Gönüllüsü gençleri bağış yaparak desteklemek istiyorum diyorsan dilediğin miktarda düzenli ya da tek seferlik bağışçımız olabilirsin.

Detaylı bilgi için:
Buket Akpınar | Bireysel Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı
buket.akpinar@tog.org.tr
0549 681 3128


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52