Kasım Ayı Bülteni

gençlerle iyilik her yerde

41. İstanbul Maratonu’nu #İyilikPeşinde koşarak tamamladık.

3 Kasım Pazar günü, parkurun her köşesinde iyilik peşinde koşan, enerjileri ile koşuculara destek sağlayan Toplum Gönüllüsü gençlere, gençlerin projelerini desteklemek için koşan TOG koşucularına ve tüm kurumsal takımlara teşekkür ederiz, iyi ki varsınız!

21 Eylül #DünyaTemizlikGünü

Türkiye’nin 27 şehrinde 1500’den fazla Toplum Gönüllüsü genç tüm dünyayla aynı anda çevre temizliği farkındalığını artırmak için hep birlikte doğayı atıklardan arındırdı!

dunya-temizlik-gunu
yarinlara-ucuyoruz-pegasus

Onlar yarınlara Pegasus’la uçtular!

 

Kadın hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği ve hayvan hakları temalarında projelerin önceliklendirileceği, @pegasusairlines ve @siviltoplumdestek ile ortak yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz Projesi’nin başvuru dönemini

4 eylül – 9 Ekim tarihleri arasında tamamladık.

Web Sitemize

Altın Örümcek’ten Ödül!

Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak 17. Altın Örümcek Ödülleri’nden Sosyal Sorumluluk kategorisinde ödül almanın heyecanını yaşıyoruz.

TÜM DESTEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER!

tog-logo


Sevdikleriniz için “özel tasarım kupalar” bu dükkanda!

İyi Kalpler Dükkanı sevdiklerinizle bağlantıda olmanız için iyilik dolu bir yol…
İyiliğin inşasında Toplum Gönüllüsü gençlere destek olmak için, bir hediye alın!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52