Mayıs Ayı Bülteni

Toplum Gönüllüsü gençler çevre temizliği yaptılar!

Erzurum Toplum Gönüllüleri Topluluğu gönüllüleri, Erzurum’da gençlerin kamp kurduğu ve turizm açısından oldukça önemli bir ilçesi olan Uzundere ilçesini ziyaret etti. Kamp yapmaya ilk önce çevre temizliği ile başlayan ve bu alanda farkındalık yaratan Toplum Gönüllüsü gençlere teşekkürler.

29. TOG Gençlik Konseyi
için heyecanlıyız!

Bu sene 93 üniversiteden 250 Toplum Gönüllüsü gencin bir araya geleceği, birbirleriyle deneyimlerini paylaşacakları, tematik oturumlarla güçlenecekleri, Eylül ayında başlayacak yeni dönemde gerçekleştirmek istedikleri sosyal sorumluluk projelerini planlayacakları 29. Gençlik Konseyi’nin bu sene mesajı Değişim için Harekete Geç!

13. TOG BAZAR gerçekleşti!

Bu sene “Gönüllülük” teması ile kapılarımızı açtığımız TOG BAZAR 2019 15-16 Mayıs tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski Istanbul’daydı!
Toplum Gönüllüsü gençlerin her daim yanında olan tüm katılımcılara, ziyaretçilerimize, ana sponsorumuz Yapı Kredi Crystal kart ve tüm destekçilerimize teşekkürler!

Yerel Destek Komitesi
gençler için harekete geçiyor!

Mezun ve yetişkinlerden oluşan Toplum Gönüllüleri Yerel Destek Komitesi (YDK),
hazırlık toplantısında bir araya geldi.
30 kişilik gönüllü ekibi ile İstanbul ofisimizde; Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çalışma alanlarını konuşuldu ve YDK’lerin görev ve sorumluluklarını planlandı.
Toplum Gönüllüsü gençlerin projelerine destek olmak ve Yerel Destek Komitesi’nde yer almak isterseniz Zeynep Burçak Kurna ile zeynep.kurna@tog.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hem babanızı
hem de Toplum Gönüllüsü gençleri mutlu edin!

11 Haziran-11 Temmuz boyunca satın alacağınız Byonay Yeşil Çay Kolonyası ile hem babanızı mutlu edebilir hem de Toplum Gönüllüsü gençlerin projelerine destek olabilirsiniz.

Kalbimiz gençler için atıyor!

Müzik bizi
bir araya getiriyor!

Sadece bir gün eğlenmek için değil iyi bir amaç için sizinle 14 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta Festtogether’da buluşmayı bekliyoruz!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52