ULUSLARARASI HAREKETLİLİK

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), gençlere ve gençlik çalışanlarına dünyanın çeşitli ülkelerinden akranlarıyla sosyal, kültürel ve eğitsel paylaşımlarda bulunabilecekleri uluslararası hareketlilik imkanları sağlar.

ULUSLARARASI İMKANLAR

TOG, Türkiye’den katılımcıları yurt dışına gönderdiği gibi çeşitli program ve projeler kapsamında uluslararası katılımcılara ev sahipliği de yapmaktadır.

 Gençlik Hareketlilik Programları ve başvuru konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bu dokümanı inceleyebilirsiniz.
TOG Vakfı’nın ortak olduğu Kısa/Uzun Dönem Proje Duyurularını takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Eğer proje arama sürecinde yabancı dilinizi de geliştirmek istiyorsanız fakat nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız, sizin için önerilerimizi yazdığımız dokümanı da inceleyebilirsiniz.
Ayrıca uluslararası projelere başvuru yapmanızı kolaylaştıracak bilgilere buradan erişebilirsiniz:

Kısa Dönem Değişimler

"Hareketlilik"le öğrenme ve gelişim

READ MORE

Avrupa Dayanışma Programı

Yurt dışında gönüllü olmak!

READ MORE

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52