Youth Bank Hub Batı Balkanlar ve Türkiye

Share the project and contribute to social change

Youth Bank Hub, Batı Balkanlardan; Arnavutluk, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan ve Türkiye’den gençlerin daha fazla katılımını sağlamayı amaçlayan 20 gençlik örgütünden oluşan bir ağdır.

BİZ KİMİZ?

Youth Bank Hub Batı Balkanlar ve Türkiye (YBHWBT) ilk olarak 2016 yılında beş gençlik örgütü tarafından kurulmuştur: Partners Albania for Change and Development (Arnavutluk), Mladiinfo International (Kuzey Makedonya), Prima Asociation (Karadağ), Ana and Vlade Divac Foundation (Sırbistan) ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (Türkiye).

NELER YAPIYORUZ?

Gençliğin konumu hakkında veri topluyoruz, tüm ülkelerde gençliğin katılımını izliyor ve takip ediyoruz. Her ülkede gençlerin siyasi, ekonomik ve sosyal hayata daha fazla katılımını sağlamak için gençlik politikası değişikliklerini destekliyoruz.

Proje bilgileri ve
Faydalı Bağlantılar

YOUTH HUB NEDİR?

Youth Bank Hub ağı, kendi projelerini kendileri tasarlayan ve yürüten gençlerin yerel örgütleri olup, aynı zamanda kaynak yaratma, proje yönetimi ve projelerinin tanıtımında diğer yerel gençlik girişimlerini de destekler. Modelin özel değeri, yerel belediyeleri, iş sektörünü ve gençleri bir araya getirmesidir.

PROJE PARTNERLERİ

PROJE HABERLERİ

TOG Gençlik Haftasına Başladı

READ MORE

Projenin Sonuçları Brüksel’e Sunuldu

READ MORE

Yuvarlak Masa Toplantıları

READ MORE