Temmuz Ayı Bülteni

Kalbimiz Gençler
İçin Atıyor!

Her yıl binlerce sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ve iyilik için atan kalpleriyle değişim yaratan Toplum Gönüllüsü gençlerin sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini desteklemek için hedefimizi yükseltiyoruz.

Maratonun muhteşem atmosferini birlikte yaşamak, bu heyecanı bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Van Gölü Nefesimizdir,
Kurumasın!

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu’ndan 70 genç “Van Gölü nefesimizdir, kurumasın” sloganıyla, Van İli Belediye Başkanları ve tüm sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile birlikte pedal çevirip ardından sahil temizliği yaparak farkındalık yarattılar.

2

Sevpati Projesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu ve Ateşböceği Afyon Topluluğu “Sevpati” projesi kapsamında öğrencilerle birlikte hayvan hakları üzerine interaktif bir sohbet gerçekleştirerek farkındalık yarattılar.

Toplum Gönüllüleri
Doğa 
İçin Birlikte 💚

Toplum Gönüllüsü gençlerin doğa için hayata geçirdiği çözüm dolu projelere destek olmak için hem kendine hem de sevdiklerine İyilik Kartı hediye edebilirsin. 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52