TOG Gençlik Haftasına Başladı

27-29 Nisan’da İzmir’de “Gençlik Haftası Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirildi. TOG’un 23 farklı gençlik örgütü çalıştayın ana temasında gençlik sorunlarını incelemek ve ekonomik, sosyal ve politik süreçlere katılımlarını güçlendirmek için bir araya geliyor.

 

Topluluk gönüllüleri, üç gün boyunca atölye çalışmasında çeşitli oturumlarda aşağıdaki sorun alanlarını belirlediler. Koordinasyon ekibi olarak alan adı olarak ana sorun alanları aşağıdaki gibidir:

 

1. Genç Dostu Olmayan Şehirler
2. Genç İşsizlik ve Staj Süreçleri
3. Eğitim Sorunları
4. Gençliğin Ekonomik Durumu
5. Karar verme sürecine dahil olmamak TOG, karar vericilere danışmaya ve gençliğin taleplerini savunmaya devam edecek.

DİĞER HABERLER

Yuvarlak Masa Toplantıları

READ MORE

Projenin Sonuçları Brüksel’e Sunuldu

READ MORE

TOG Gençlik Haftasına Başladı

READ MORE

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52