TOG BAZAR 11. Yılında Kapılarını "Yaşam Boyu Öğrenme" Temasıyla Açıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen, Yapı Kredi Crystal kart ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan TOG BAZAR, öğrenmenin her yaşta ve daima olduğuna dikkat çekmek amacıyla vakfın “Yaşam Boyu Öğrenme” temasıyla bu yıl kapılarını açıyor. TOG BAZAR, 11. yılında 150 seçkin markanın katılımıyla 30 Mayıs Salı günü Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşiyor.

 

BAZAR bu yıl, öğrenmenin sanattan spora, eğitimden seyahate hayatın her alanında,  her yaşta gerçekleştiğine ve toplumsal barışa ulaşmak için merak eden, sorgulayan ve araştıran genç bireylerin gelişiminin önemine dikkat çekmek istiyor.

 

Toplum Gönüllüsü Gençler, TOG BAZAR 2017’den elde edilecek gelirin bir bölümüyle “Yaşam Boyu Öğrenme” ilkesi çerçevesinde hayata geçirilecek olan sosyal sorumluluk eğitimlerine katılacaklar.  Bunun yanı sıra Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına satış yapılacak TOG standının satış gelirleri ise Bulut Öncü Bursu Fonu’na aktarılacak.

 

2005 yılından bugüne kadar, elde ettiği bağışlarla 33.051 gencin sosyal sorumluluk eğitimi almasına ve Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmesine destek olan TOG BAZAR, geçtiğimiz yıl 2.184 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşmiş ve toplanan bağışlarla 4.696 Toplum Gönüllüsü gencin desteklenmesine imkan vermişti.

 

100.2 Power Love FM’in geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da müzikleri ile renk katacağı TOG BAZAR’da buluşmak üzere!

Tags :