TOPLUMSAL CİNSİYET PROGRAMI

TOG'un her kademesinde toplumsal cinsiyet eşitliği

Toplumsal Cinsiyet Programı, toplumsal cinsiyet eşitliğinin Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) içerisinde her kademede yaygınlaştırılması için çeşitli müdahale alanlarını içeren bir programdır. Bu program kapsamında 2015 yılında TOG Genç Kadın Fonu kurulmuştur. TOG Genç Kadın Fonu, genç kadınların toplumsal hayatın her alanına eşit ve özgür şekilde katılmalarını destekleyen bir dayanışma fonudur.

 

 

Gençlik Araştırmaları ve Politikalar Departmanı altında yer alan Toplumsal Cinsiyet Programı tarafından yürütülen Genç Kadın Fonu’na, bireyler ya da kurumlar bağış yaparak destek olmaktadır. Fona aktarılan destekle genç kadınların yaşadıkları sorunlara birlikte çözümler üretilmesini sağlayan projeler hayata geçirilmekte ve ülke genelinde eğitim, kampanya, savunuculuk ve farkındalık çalışmaları yürütülmektedir.
 

 

Aynı zamanda TOG Genç Kadın Fonu Küçük Hibe Programı adıyla, gençlik gruplarının toplumsal cinsiyet temalı yaratıcı fikirlerini içeren projelerine hibeler verilmektedir. Böylelikle gençlerin bizzat kendilerinin ürettikleri ve toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyen çalışmaları Genç Kadın Fonu destekçilerinin maddi desteğiyle hayat bulmaktadır.

 

 

 

GENÇ KADIN FONU

Dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.


BAĞIŞ YAP

GENÇ KADIN FONU DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR

 

GARANTİ BANKASI BAĞLARBAŞI ŞUBESİ

Ad Soyad / Ünvan: TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

AÇIKLAMA: TOG Genç Kadın Fonu Bağışı
TL IBAN: TR84 0006 2000 4220 0006 2973 46

DİĞER FAALİYETLER

Gençlik Politikaları

Gençlerin ihtiyaçları ve haklarını önemsiyoruz.

DEVAMINI OKU

Gençlik Araştırmaları

Gençler neden TOG ile çalışıyor?

DEVAMINI OKU

Toplumsal Cinsiyet Programı

DEVAMINI OKU