TOG

Bize Katılın

TOG gençleri, topluma yararlı bireyler olmak için tüm enerjisini ve kalbini ortaya koyuyor. Gel sen de bu hareketin bir parçası ol!

Başvuru Formu

Bağış Yap

Bir gencin hayatını değiştirmek için küçük bir destek yeter! Siz de onlara güç vermek ve gençleri desteklemek istemez misiniz?

Bağış Yap

Uluslararası İmkanlar

TOG, gençlere ve gençlik çalışanlarına akranlarıyla sosyal, ve kültürel paylaşımlarda bulunabilecekleri hareketlilik imkanları sağlar.

İncele

Hediye Et

Sevdiklerine hediye verirken Türkiye'nin gençlerinin vakfını destekleyebilirsin, çünkü gençlere değer! Pek yakında Hediye Kartlarımıza bu alandan erişebileceksiniz.

Ürünler

Yayınlar

Toplum Gönüllüsü Gençlerin Profili Araştırması İnfografiği

Genç Alan - Gençlik Merkezkerinde Genç Odaklı Dönüşüm

Toplum Gönüllüsü Gençlerin Profili Araştırması

Tüm Yayınlar

Nerelerdeyiz?

Toplum Gönüllüleri Vakfı İstanbul’da. Ayrıca Samsun, Diyarbakır ve Hatay-Kırıkhan’da üç gençlik merkezi, Ankara ve İzmir’de koordinasyon merkezleri mevcut. TOG’la ilişkili üniversite kulüplerine ulaşmak için şehir bazında ayrıştırılmış listedeki iletişim bilgilerini kullanmanız gerekiyor. 

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Gönüllü olmak için kiminle temasa geçebilirim?

saha@tog.org.tr   isim, soyad, şehir, telefon ve (varsa) üniversite bilgilerinizi gönderebilirseniz Saha Sorumlusu arkadaşlarımız size ulaşacaktır. Bunun dışında TOG’un Facebook  sayfasının duvarına da yazarsanız en kısa sürede sizinle kontağa geçeriz.

Sadece gençler mi gönüllü olabiliyor?

Toplum Gönüllüleri Vakfı gençlerle çalışıyor. Eğer gençlerin desteklenmesine yönelik bir çalışmada yer almak isterseniz yetişkin gönüllü olarak da faaliyetlere katılabiliyorsunuz.

TOG sadece üniversite gençleriyle mi çalışıyor?

Hayır. Özellikle son senelerde örgün eğitim dışındaki gençlerle de çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için Projeler Departmanı ile görüşebilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfını finansal olarak kim destekliyor?

Toplum Gönüllüleri Vakfının geliri bireysel bağışlardan, kurumsal sponsorluklardan, yurt içi ve yurt dışı fon sağlayıcı kuruluşlardan, AB hibelerinden, Büyükelçilik fonlarından vb. gelmektedir. Gelir sağlayıcı çalışmalar, Kaynak Geliştirme ve İletişim Departmanı tarafından yürütülmektedir. Her seneki bağışçılarımızın ayrıntılı bilgileri için Faaliyet Raporlarına  bakabilirsiniz.

--
Bir gencin hayatını değiştirmek için küçük bir destek yeter, bizimle iletişime geçin.