TOG

Çalışanlar

Ana Sayfa Hakkımızda

Toplum Gönüllüleri Vakfı Çalışanları

Toplum Gönüllüleri Vakfı Çalışanları


Genel Müdür

Jülide Erdoğan

julide.erdogan@tog.org.tr
Genel Müdür


Saha Departmanı

Can Ercebe

Can.Ercebe@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Ceylan Tarhan

Ceylan.Tarhan@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Nazlı Avcılar

Nazli.Avcilar@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Hasan Oğuzhan Aytaç

Hasan.Aytac@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Banu Selda Şenol

Selda.Senol@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Lemi Karaca

Lemi.Karaca@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Ceyda Başak Sayılgan

Basak.Sayilgan@tog.org.tr
Saha Koordinatörü

Esra Sancaklı

Esra.Sancakli@tog.org.tr
Saha Koordinatörü


Eğitim Departmanı

Mehmet Alper Şentürk

Alper.Senturk@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Hamit Levent Evci

Levent.Evci@tog.org.tr
Demokrasi ve Haklarımız Programı Koordinatörü

Hülya Apaydın

hulya.apaydin@tog.org.tr
Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

Özge Kantarcı

ozge.kantarci@tog.org.tr
Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

Recep Küçük

Recep.Kucuk@tog.org.tr
Eğitim Koordinatörü - Kapasite Geliştirme

Semih Çelik

Semih.Celik@tog.org.tr
Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi


Projeler Departmanı

Özlem Ezgin

ozlem.ezgin@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Bahri Telli

Bahri.Telli@tog.org.tr
Diyarbakır Gençlik Merkezi Koordinatörü

Buket Ezgi Uzel

buket.uzel@tog.org.tr
Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi Psikologu

Emine Kaya

Emine.Kaya@tog.org.tr
Proje Koordinatörü

Fatma Namlıkaya

-
Gençlik Merkezi Destek Sorumlusu

Ferzin Reyhan İpekyüz

ferzin.ipekyuz@tog.org.tr
Diyarbakır Gençlik Merkezi Psikologu

Gülay Sülkü

Gulay.Sulku@tog.org.tr
Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi Koordinatörü

Hasan Altunok

hasan.altunok@tog.org.tr
GençBank Proje Koordinatörü

Leyla Yeşilova

leyla.yesilova@tog.org.tr
Hatay Kırıkhan Gençlik Merkezi Sağlık Personeli

Nisan Su Tablacı

Nisansu.Tablaci@tog.org.tr
Bayer Genç Bilim Elçileri Proje Koordinatörü

Nurcan Aydoğdu

Nurcan.Aydogdu@tog.org.tr
Bilim Tohumları Proje Koordinatörü

Oğuzhan Öztanır

Oguzhan.Oztanir@tog.org.tr
Gençlik Merkezi Aktivite Koordinatörü

Sevcan Koç

Sevcan.Koc@tog.org.tr
Gençlik Merkezi Koordinatörü

Zehra Güveren

zehra.guveren@tog.org.tr
Diyarbakır Gençlik Merkezi Sağlık Personeli


Kaynak Geliştirme ve İletişim Departmanı

Hande Birsay

hande.birsay@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Cihan Sercem

Cihan.Sercem@tog.org.tr
Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü

Mehmet Bahadır Teke

Bahadir.Teke@tog.org.tr
Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü


Mali ve İdari İşler Departmanı

Nazan İlter (Tarakçı)

Nazan.Tarakci@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Esra Lale

Esra.Lale@tog.org.tr
Mali ve İdari İşler Sorumlusu

Fatma Tüysüz

-
Ofis Görevlisi

Fehime Sürükli

Mali ve İdari İşler Departmanı
-

Oğuz Eroğlu

Oguz.Eroglu@tog.org.tr
Mali ve İdari İşler Koordinatörü

Turan Bozkurt

turan.bozkurt@tog.org.tr
Ofis Görevlisi


Gençlik Araştırmaları ve Politikalar Departmanı

Başak Tuğsavul

Basak.Tugsavul@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Anıl Derkuş

anil.derkus@tog.org.tr
Gençlik Araştırmaları ve Politikalar Koordinatörü

Ceyda Özdemir

Ceyda.Ozdemir@tog.org.tr
Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya Proje Koordinatörü

Ekin İlke Keleşoğlu

ilke.Kelesoglu@tog.org.tr
Üniversitelerde Sosyal Girişimcilik Koordinatörü

Nilay Küme

Nilay.Kume@tog.org.tr
Küresel İlişkiler Koordinatörü

Kübra Karagöz

Kubra.Karagoz@tog.org.tr
Genç Kadın Fonu Koordinatörü


Gençlik Destek Departmanı

Gözde Duranay

Gozde.Duranay@tog.org.tr
Departman Yöneticisi

Çiğdem Güler

Cigdem.Guler@tog.org.tr
Burs ve Rehberlik Koordinatörü

Leyla Soydinç

Leyla.Soydinc@tog.org.tr
Rehberlik Koordinatörü


Nerelerdeyiz?

Toplum Gönüllüleri Vakfı İstanbul’da. Ayrıca Samsun, Diyarbakır ve Hatay-Kırıkhan’da üç gençlik merkezi, Ankara ve İzmir’de koordinasyon merkezleri mevcut. TOG’la ilişkili üniversite kulüplerine ulaşmak için şehir bazında ayrıştırılmış listedeki iletişim bilgilerini kullanmanız gerekiyor. 

Detaylı Bilgi
Bir gencin hayatını değiştirmek için küçük bir destek yeter, bizimle iletişime geçin.