GÖNÜLLÜ ÇALIŞMALAR

Ali Sinan Avşar

Saha Yöneticisi (V.)

alisinan.avsar@tog.org.tr

Bensu Yergin

Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı

bensu.yergin@tog.org.tr

Beytullah Akı

İğnedeliği Gençlik Merkezi Uzman Yardımcısı

beytullah.aki@tog.org.tr

Elif Arzuman

İçerik Uzmanı

elif.arzuman@tog.org.tr

Elif Gözde Kayrak

Saha Uzmanı

elif.kayrak@tog.org.tr

Furkan Aladağ

Dijital Araçlar Uzmanı

furkan.aladag@tog.org.tr

Leyla Zana Çakır

Kurumsal Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul

zana.cakir@tog.org.tr

Mehmet Bahadır Teke

Gönüllü Çalışmalar Direktörü (V.)

bahadir.teke@tog.org.tr

Nazan Bekiroğlu

Saha Uzmanı İstanbul

nazan.bekiroglu@tog.org.tr

Önder Günhan

İş ve Süreç Geliştirme Kıdemli Uzmanı

onder.gunhan@tog.org.tr

Sultan Özmert

Etkinlik Uzman Yardımcısı

sultan.ozmert@tog.org.tr

PROGRAMLAR

Barış İlkar

Finans ve Muhasebe Uzman Yardımcısı

baris.ilkar@tog.org.tr

Banu Selda Şenol

Toplumsal Cinsiyet Programı Proje Uzmanı

selda.senol@tog.org.tr

Çiğdem Güler

Sosyal Etki Programları Kıdemli Uzmanı

cigdem.guler@tog.org.tr

Didem Ünsür

Programlar Direktörü

didem.unsur@tog.org.tr

Gülcan Büyükdereli

Gençlik Destek Programları Yöneticisi

gulcan.buyukdereli@tog.org.tr

Gülçin Yüce

Uluslararası Programlar Proje Uzmanı

gülcin.yuce@tog.org.tr

Hilal Çalışkaner

Gençlik Destek Programları Uzmanı

hilal.caliskaner@tog.org.tr

Hilal Şeman

Gençlik Destek Programları Uzman Yardımcısı

hilal.seman@tog.org.tr

Merve Nur Kandemir

Toplumsal Farkındalık Proje Uzmanı

merve.kandemir@tog.org.tr

Müzeyyen Tanrıverdi

Gençlik Destek Programları Stajyeri

muzeyyen.tanriverdi@tog.org.tr

Yasmina Peker

Uluslararası Programlar Proje Uzmanı

yasmina.peker@tog.org.tr

İNSAN KAYNAKLARI VE SATIN ALMA

Çağrı Köse

İnsan Kaynakları ve Satınalma Yöneticisi

cagri.kose@tog.org.tr

Ebru Gürel

İnsan Kaynakları ve Satın Alma Uzman Yardımcısı

ebru.gurel@tog.org.tr

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM

Buket Akpınar

Bireysel Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı

buket.akpinar@tog.org.tr

Ceren Erdem

Kurumsal Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı

ceren.erdem@tog.org.tr

Damla Ünsever

İletişim Uzmanı

damla.unsever@tog.org.tr

Enes Özgür

Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzman Yardımcısı

enes.ozgur@tog.org.tr

Ezgi Özkök Sefer

Kaynak Geliştirme Ve İletişim Direktörü

ezgi.ozkoksefer@tog.org.tr

Meltem Haykır

Elçi Bağışçılık ve İş Geliştirme Uzmanı

meltem.haykir@tog.org.tr

Muhammed Oktay

Kaynak Geliştirme Uzman Yardımcısı

muhammed.oktay@tog.org.tr

Özgür Uçanok

Kaynak Geliştirme ve Etkinlik Danışmanı

ozgur.ucanok@tog.org.tr

MALİ VE İDARİ İŞLER

Esra Lale Şibik

Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı

esra.lale@tog.org.tr

Oğuz Eroğlu

Mali ve İdari İşler Direktörü

oguz.eroglu@tog.org.tr

Seda Karakaya

Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı

seda.karakaya@tog.org.tr

Turan Bozkurt

İdari İşler Ofis Personeli

turan.bozkurt@tog.org.tr