EKİBİMİZ

TOG olarak çalışma arkadaşlarımızın gelişimini sağlamanın hedeflerimize ulaşmada en önemli etkilerden biri olduğuna inanıyoruz

Murat Çitilgülü

Genel Müdür

murat.citilgulu@tog.org.tr

MURAT ÇİTİLGÜLÜ ÖZGEÇMİŞ

MURAT ÇİTİLGÜLÜ ÖZGEÇMİŞ

MURAT ÇİTİLGÜLÜ   

Murat Çitilgülü, kariyerine Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi'nde insani kalkınma ekibinde başladı. Öneri ve tespitleri çeşitli kamu ve özel sektör kuruluşlarınca projeleştirilen "Gençlik Raporu"nun hazırlıklarında görev aldı.

 

Ardından dönemin Dış Ticaret Müsteşarlığında (bugünkü Ticaret Bakanlığı) uluslararası kalkınma ve ticaret diplomasisi alanlarında 6 yıl çalıştıktan sonra, merkezi İstanbul’da yer alan UNDP Küresel Özel Sektör Birimi’ne geçti. Merkezde kapsayıcı ekonomi ve işletme modelleri üzerine dünyanın çeşitli ülkelerinde kamu kuruluşları, çok uluslu şirketler ve G-20, Dünya Bankası, OECD gibi uluslararası kuruluşlarla birlikte araştırma ve uygulama projeleri yürüttü; Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin oluşturulması sürecinde görev aldı. Toplum Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürlüğü öncesinde son olarak ING Bank’ta medya ilişkileri, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin koordinasyonunda rol alan Murat Çitilgülü, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu ve 2003'ten bu yana bir Toplum Gönüllüsü'dür.

İNSAN KAYNAKLARI VE SATIN ALMA DEPARTMANI

Çağrı Köse

İnsan Kaynakları ve Satın Alma Yöneticisi

cagri.kose@tog.org.tr

Ela Çörüz

İnsan Kaynakları ve Satın Alma Uzman Yardımcısı

ela.coruz@tog.org.tr

GÖNÜLLÜ ÇALIŞMALAR DEPARTMANI

Ali Sinan Avşar

Saha Yöneticisi (V.)

alisinan.avsar@tog.org.tr

Banu Selda Şenol

Saha Uzmanı Diyarbakır

selda.senol@tog.org.tr

Berk Kaya

İçerik Uzmanı

berk.kaya@tog.org.tr

Beytullah Akı

İğnedeliği Gençlik Merkezi Uzman Yardımcısı

beytullah.aki@tog.org.tr

Bilge Baysal

İçerik Uzmanı

bilge.baysal@tog.org.tr

Elif Arzuman

Gönüllü Koordinatörü İstanbul

elif.arzuman@tog.org.tr

Emine Özşahinler

Saha Uzmanı İstanbul

emine.ozsahinler@tog.org.tr

Leyla Zana Çakır

Kurumsal Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul

zana.cakir@tog.org.tr

Nazan Bekiroğlu

Saha Uzmanı İstanbul

nazan.bekiroglu@tog.org.tr

Mehmet Bahadır Teke

Gönüllü Çalışmalar Direktörü (V.)

bahadir.teke@tog.org.tr

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM DEPARTMANI

Buket Akpınar

Bireysel Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı

buket.akpinar@tog.org.tr

Ceren Erdem

Kurumsal Kaynak Geliştirme ve İletişim Uzmanı

ceren.erdem@tog.org.tr

Ezgi Özkök Sefer

Kaynak Geliştirme Ve İletişim Direktörü

ezgi.ozkoksefer@tog.org.tr

Fatma Karaca Meşe

İletişim Uzmanı

fatma.mese@tog.org.tr

Furkan Aladağ

Dijital Araçlar Uzmanı

furkan.aladag@tog.org.tr

PROGRAMLAR DEPARTMANI

Burak Demiryakan

Toplumsal Farkındalık Proje Koordinatörü

burak.demiryakan@tog.org.tr

Çiğdem Güler

Sosyal Etki Programları Kıdemli Uzmanı

cigdem.guler@tog.org.tr

Defne Yalman

Uluslararası Programlar Proje Koordinatörü

defne.yalman@tog.org.tr

Eda Köse

Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Proje Uzmanı

eda.kose@tog.org.tr

Elif Gözde Kayrak

Toplumsal Farkındalık Proje Uzmanı

elif.kayrak@tog.org.tr

Fatma Özkaya Şakul

Burs ve Rehberlik Programları Proje Koordinatörü

fatma.sakul@tog.org.tr

Gözde Duranay

Programlar Direktörü

gozde.duranay@tog.org.tr

Gülcan Büyükdereli

Gençlik Destek Programları Yöneticisi

gulcan.buyukdereli@tog.org.tr

Gülçin Yüce

Uluslararası Programlar Proje Koordinatörü

gülcin.yuce@tog.org.tr

Gülşah Akın

Toplumsal Farkındalık Proje Uzmanı

gulsah.akin@tog.org.tr

Merve Nur Kandemir

Toplumsal Farkındalık Proje Koordinatörü

merve.kandemir@tog.org.tr

Seda Karakaş

Toplumsal Farkındalık Proje Uzmanı

seda.karakas@tog.org.tr

Yağmur Pal

Toplumsal Farkındalık Proje Uzmanı

yagmur.pal@tog.org.tr

MALİ VE İDARİ İŞLER DEPARTMANI

Esra Lale Şibik

Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı

esra.lale@tog.org.tr

Oğuz Eroğlu

Mali ve İdari İşler Direktörü

oguz.eroglu@tog.org.tr

Seda Karakaya

Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı

seda.karakaya@tog.org.tr

Turan Bozkurt

İdari İşler Ofis Personeli

turan.bozkurt@tog.org.tr