EKİBİMİZ

TOG olarak çalışma arkadaşlarımızın gelişimini sağlamanın hedeflerimize ulaşmada en önemli etkilerden biri olduğuna inanıyoruz

Murat Çitilgülü

Genel Müdür

murat.citilgulu@tog.org.tr

MURAT ÇİTİLGÜLÜ ÖZGEÇMİŞ

MURAT ÇİTİLGÜLÜ ÖZGEÇMİŞ

MURAT ÇİTİLGÜLÜ   

Murat Çitilgülü, kariyerine Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi'nde insani kalkınma ekibinde başladı. Öneri ve tespitleri çeşitli kamu ve özel sektör kuruluşlarınca projeleştirilen "Gençlik Raporu"nun hazırlıklarında görev aldı.

 

Ardından dönemin Dış Ticaret Müsteşarlığında (bugünkü Ticaret Bakanlığı) uluslararası kalkınma ve ticaret diplomasisi alanlarında 6 yıl çalıştıktan sonra, merkezi İstanbul’da yer alan UNDP Küresel Özel Sektör Birimi’ne geçti. Merkezde kapsayıcı ekonomi ve işletme modelleri üzerine dünyanın çeşitli ülkelerinde kamu kuruluşları, çok uluslu şirketler ve G-20, Dünya Bankası, OECD gibi uluslararası kuruluşlarla birlikte araştırma ve uygulama projeleri yürüttü; Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin oluşturulması sürecinde görev aldı. Toplum Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürlüğü öncesinde son olarak ING Bank’ta medya ilişkileri, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin koordinasyonunda rol alan Murat Çitilgülü, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu ve 2003'ten bu yana bir Toplum Gönüllüsü'dür.

FİNANSMAN VE İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI

Çağrı Çatal Köse

İnsan Kaynakları Koordinatörü

cagri.kose@tog.org.tr

Nazan İlter Tarakçı

DEpartman Yöneticisi

nazan.tarakci@tog.org.tr

SAHA DEPARTMANI

Ali Sinan Avşar

Saha Koordinatörü - İzmir Gençlik Merkezi

alisinan.avsar@tog.org.tr

Banu Selda Şenol

Saha Koordinatörü - Diyarbakır

selda.senol@tog.org.tr

Emine Özşahinler

Saha Koordinatörü

emine.ozsahinler@tog.org.tr

Gülfer Çetintaş

Saha Koordinatörü - Ankara

gulfer.cetintas@tog.org.tr

Leyla Zana Çakır

Kaynak Geliştirme Operasyon Sorumlusu

zana.cakir@tog.org.tr

Mehmet Bahadır Teke

Departman Yöneticisi

bahadir.teke@tog.org.tr

Nazan Bekiroğlu

Saha Koordinatörü - İstanbul

nazan.bekiroglu@tog.org.tr

EĞİTİM DEPARTMANI

Bilge Baysal

Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

bilge.baysal@tog.org.tr

Gülşah Akın

İnsan Hakları Çatısı Eğitim Koordinatörü

gulsah.akin@tog.org.tr

Semih Çelik

E-Öğrenme Koordinatörü

semih.celik@tog.org.tr

PROJELER DEPARTMANI

Burak Demiryakan

Hayallerin Gücü Adına! Proje Koordinatörü

burak.demiryakan@tog.org.tr

Çiğdem Güler

Dove Özgüven Projesi Koordinatörü

cigdem.guler@tog.org.tr

Eda Köse

Yarınlara Uçuyoruz Projesi Koordinatörü

eda.kose@tog.org.tr

Elif Gözde Kayrak

Genç Bilim Elçileri Proje Koordinatörü

elif.kayrak@tog.org.tr

Merve Nur Kandemir

Kırmızıda Dur De! Proje Koordinatörü

merve.kandemir@tog.org.tr

Ozan Karaçam

Sağlıklı Gençlik Hareketi Proje Koordinatörü

ozan.karacam@tog.org.tr

Seda Karakaş

Benim Renkli Sınıfım Proje Koordinatörü

seda.karakas@tog.org.tr

Yağmur Pal

Bayer Genç Bilim Elçileri Proje Koordinatörü

yagmur.pal@tog.org.tr

GENÇLİK MERKEZİ BİRİMİ

Aynur Marangoz

Hatay Gençlik Merkezi Koordinatörü

aynur.marangoz@tog.org.tr

Bahri Telli

Gençlik Merkezleri Birim Yöneticisi

bahri.telli@tog.org.tr

Beytullah Akı

İğne Deliği Gençlik Merkezi Sorumlusu

beytullah@tog.org.tr

Berna Fatmaoğlulları

Hatay Gençlik Merkezi Veri Giriş Sorumlusu

berna.fatmaogullari@tog.org.tr

Buket Ezgi Uzel

Çocuk Dostu Alan Sorumlusu

buket.uzel@tog.org.tr

Ebru Doğru

İzmir Gençlik Merkezi Psikologu

ebru.dogru@tog.org.tr

Ela Çörüz

Satın Alma Koordinatörü

ela.coruz@tog.org.tr

Emine Hacıberber

İzmir Gençlik Merkezi Destek Personeli

Erhan Zelluh

Ankara Gençlik Merkezi Merkez Koordinatörü

erhan.zelluh@tog.org.tr

Ezgi Bolat

İzmir Gençlik Merkezi Sağlık Çalışanı

ezgi.bolat@tog.org.tr

Fatma Namlıkaya

İğne Deliği Gençlik Merkezi Destek Personeli

Gül Babacan

Diyarbakır Gençlik Merkezi Psikoloğu

gul.babacan@tog.org.tr

Güldane Randa

Ankara Gençlik Merkezi Destek Personeli

Hülya Apaydın

Gençlik Dayanıklılık Eğitim Koordinatörü

hulya.apaydin@tog.org.tr

Lemi Karaca

İçerik Geliştirme Koordinatörü

lemi.karaca@tog.org.tr

Leyla Güç Yeşilolva

Hatay Gençlik Merkezi Sağlık Çalışanı

leyla.yesilova@tog.org.tr

Mehmet Nihat Şan

İzmir Gençlik Merkezi Veri Giriş Sorumlusu

mehmetnihat.san@tog.org.tr

Mustafa Berk Kaya

İzmir Gençlik Merkezi Koordinatörü

berk.kaya@tog.org.tr

Münevver Sırt

Hatay Gençlik Merkezi Destek Personeli

Nilay Bodur

Proje Asistanı

nilay.bodur@tog.org.tr

Oğuzhan Öztanır

İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü

oguzhan.oztanir@tog.org.tr

Özge Arslan Coşkun

Finans ve Raporlama Koordinatörü

ozge.coskun@tog.org.tr

Özge Kantarcı

Gençlik Dayanıklılık Eğitim Koordinatörü

ozge.kantarci@tog.org.tr

Seda Karakaya

Finans ve Raporlama Asistanı

seda.karakaya@tog.org.tr

Yusuf Çelik

Çocuk Dostu Alan Sorumlusu

yusuf.celik@tog.org.tr

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM DEPARTMANI

Buket Akpınar

Bireysel Kaynak Geliştirme Koordinatörü

buket.akpinar@tog.org.tr

Ceren Erdem

Kaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu

ceren.erdem@tog.org.tr

Furkan Aladağ

Dijital İletişim Koordinatörü

furkan.aladag@tog.org.tr

Leyla Aybüke Kahraman

Kaynak Geliştirme Operasyon Sorumlusu

leyla.kahraman@tog.org.tr

MUHASEBE VE İDARİ İŞLER DEPARTMANI

Esra Lale

Muhasebe ve İdari İşler Koordinatörü

esra.lale@tog.org.tr

Fatma Tüysüz

Destek Personeli

Oğuz Eroğlu

Departman Yöneticisi

oguz.eroglu@tog.org.tr

Turan Bozkurt

Destek Personeli

turan.bozkurt@tog.org.tr

GENÇLİK ARAŞTIRMALARI VE POLİTİKALAR DEPARTMANI

Defne Yalman

Gençlik Köprüsü Proje Koordinatörü

defne.yalman@tog.org.tr

Meral Köseoğlu

ESC - European Solidarity Corps Gönüllüsü

meral.koseoglu@tog.org.tr

GENÇLİK DESTEK DEPARTMANI

Fatma Özkaya Şakul

Rehberlik Sorumlusu

fatma.sakul@tog.org.tr

Gözde Duranay

Departman Yöneticisi

gozde.duranay@tog.org.tr

Gülcan Büyükdereli

Burs ve Rehberlik Projeleri Birim Koordinatörü

gulcan.buyukdereli@tog.org.tr

Gülçin Yüce

Burs Sorumlusu

gülcin.yuce@tog.org.tr

Zeynep Burçak Kurna

Gençlik Destek Proje Koordinatörü

zeynep.kurna@tog.org.tr