EKİBİMİZ

TOG olarak çalışma arkadaşlarımızın gelişimini sağlamanın hedeflerimize ulaşmada en önemli etkilerden biri olduğuna inanıyoruz

Murat Çitilgülü

Genel Müdür

murat.citilgulu@tog.org.tr

FİNANSMAN VE İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI

Çağrı Çatal Köse

İnsan Kaynakları Koordinatörü

cagri.kose@tog.org.tr

Ela Çörüz

İnsan Kaynakları Sorumlusu

ela.coruz@tog.org.tr

Nazan İlter Tarakçı

DEpartman Yöneticisi

nazan.tarakci@tog.org.tr

SAHA DEPARTMANI

Ali Sinan Avşar

Saha Koordinatörü - İzmir Gençlik Merkezi

alisinan.avsar@tog.org.tr

Banu Selda Şenol

Saha Koordinatörü - Diyarbakır

selda.senol@tog.org.tr

Can Ercebe

Departman Yöneticisi

can.ercebe@tog.org.tr

Emine Özşahinler

Saha Koordinatörü

emine.ozsahinler@tog.org.tr

Gülfer Çetintaş

Saha Koordinatörü - Ankara

gulfer.cetintas@tog.org.tr

Mustafa Berk Kaya

Saha Koordinatörü

berk.kaya@tog.org.tr

Nazan Bekiroğlu

Saha Koordinatörü - İstanbul

nazan.bekiroglu@tog.org.tr

Tuna Semir Akpınar

Saha Koordinatörü - Ankara Koordinasyon Merkezi

tuna.akpinar@tog.org.tr

EĞİTİM DEPARTMANI

Bilge Baysal

Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

bilge.baysal@tog.org.tr

Gülşah Akın

İnsan Hakları Çatısı Eğitim Koordinatörü

gulsah.akin@tog.org.tr

Hülya Apaydın

Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

hulya.apaydin@tog.org.tr

Mehmet Alper Şentürk

Departman Yöneticisi

alper.senturk@tog.org.tr

Semih Çelik

E-Öğrenme Koordinatörü

semih.celik@tog.org.tr

Özge Kantarcı

Eğitim Koordinatörü - 5 Anahtar Sistemi

ozge.kantarci@tog.org.tr

PROJELER DEPARTMANI

Aynur Marangoz

Hatay Gençlik Merkezi Koordinatörü

aynur.marangoz@tog.org.tr

Ayşe Beyaz

Diyarbakır Gençlik Merkezi Destek Personeli

Bahar Polat

Diyarbakır Gençlik Merkezi Sağlık Çalışanı

bahar.polat@tog.org.tr

Bahri Telli

Genç Mültecileri Destekleme Projesi Birim Koordinatörü

bahri.telli@tog.org.tr

Ceylan Tarhan

Hayallerin Gücü Adına! Proje Koordinatörü

ceylan.tarhan@tog.org.tr

Çiğdem Güler

Dove Özgüven Projesi Koordinatörü

cigdem.guler@tog.org.tr

Ebru Doğru

İzmir Bulut Öncü Gençlik Merkezi Psikoloğu

ebru.dogru@tog.org.tr

Eda Köse

Yarınlara Uçuyoruz Projesi Koordinatörü

eda.kose@tog.org.tr

Emine Hacıberber

İzmir Gençlik Merkezi Destek Personeli

Erhan Zelluh

Ankara Gençlik Merkezi Merkez Koordinatörü

erhan.zelluh@tog.org.tr

Ezgi Bolat

İzmir Gençlik Merkezi Sağlık Çalışanı

ezgi.bolat@tog.org.tr

Fehime Sürükli

Finansal Raporlama Koordinatörü

fehime.surukli@tog.org.tr

Gül Babacan

Diyarbakır Gençlik Merkezi Psikoloğu

gul.babacan@tog.org.tr

Güldane Randa

Ankara Gençlik Merkezi Destek Personeli

Hasan Altunok

GençBank Programı Birim Koordinatörü

hasan.altunok@tog.org.tr

Lemi Karaca

İçerik Geliştirme Koordinatörü

lemi.karaca@tog.org.tr

Leyla Güç Yeşilolva

Hatay Gençlik Merkezi Sağlık Çalışanı

leyla.yesilova@tog.org.tr

Merve Nur Kandemir

Kırmızıda Dur De! Proje Koordinatörü

merve.kandemir@tog.org.tr

Münevver Sırt

Hatay Gençlik Merkezi Destek Personeli

Ozan Karaçam

Sağlıklı Gençlik Hareketi Proje Koordinatörü

ozan.karacam@tog.org.tr

Oğuzhan Öztanır

İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü

oguzhan.oztanir@tog.org.tr

Özge Sever

İzmir Bulut Öncü Gençlik Merkezi Koordinatörü

ozge.sever@tog.org.tr

Özlem Ezgin

Departman Yöneticisi

ozlem.ezgin@tog.org.tr

Seda Karakaş

Benim Renkli Sınıfım Proje Koordinatörü

seda.karakas@tog.org.tr

Sevda Tuğrul

Diyarbakır Gençlik Merkezi Koordinatörü

sevda.tugrul@tog.org.tr

Yağmur Pal

Bayer Genç Bilim Elçileri Proje Koordinatörü

yagmur.pal@tog.org.tr

KAYNAK GELİŞTİRME VE İLETİŞİM DEPARTMANI

Ceren Erdem

Kaynak Geliştirme ve İletişim Sorumlusu

ceren.erdem@tog.org.tr

Derya Kılıçalp

Departman Yöneticisi

derya.kilicalp@tog.org.tr

Gonca Akpınar

Dijital İletişim Koordinatörü

gonca.akpinar@tog.org.tr

Irmak Kaleli Özer

Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü

irmak.kaleli@tog.org.tr

Leyla Zana Çakır

Kaynak Geliştirme Operasyon Sorumlusu

zana.cakir@tog.org.tr

Mehmet Bahadır Teke

Kaynak ve İş Geliştirme Koordinatörü

bahadir.teke@tog.org.tr

MUHASEBE VE İDARİ İŞLER DEPARTMANI

Esra Lale

Muhasebe ve İdari İşler Koordinatörü

esra.lale@tog.org.tr

Fatma Tüysüz

Destek Personeli

Oğuz Eroğlu

Departman Yöneticisi

oguz.eroglu@tog.org.tr

Seda Karakaya

Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu

seda.karakaya@tog.org.tr

Turan Bozkurt

Destek Personeli

turan.bozkurt@tog.org.tr

GENÇLİK ARAŞTIRMALARI VE POLİTİKALAR DEPARTMANI

Başak Tuğsavul

Departman Yöneticisi

basak.tugsavul@tog.org.tr

Ceyda Özdemir

Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya Proje Koordinatörü

ceyda.ozdemir@tog.org.tr

Ekin İlke Keleşoğlu

Uluslararası Projeler ve Gençlik Politikaları Koordinatörü

ilke.kelesoglu@tog.org.tr

Nilay Küme

Araştırma Koordinatörü

nilay.kume@tog.org.tr

GENÇLİK DESTEK DEPARTMANI

Deniz Nazari

Rehberlik Koordinatörü

deniz.nazari@tog.org.tr

Gözde Duranay

Departman Yöneticisi

gozde.duranay@tog.org.tr

Gülcan Büyükdereli

Burs Koordinatörü

gulcan.buyukdereli@tog.org.tr

Gülçin Yüce

Burs Sorumlusu

gülcin.yuce@tog.org.tr

Zeynep Burçak Kurna

Geleceği Tasarlıyorum Projesi - Rehberlik Proje Koordinatörü

zeynep.kurna@tog.org.tr