tog loader
İğne Deliği Gençlik Merkezi

Toplum  Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi (İDGEM); Atakum Belediyesi, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi ortaklığıyla ve gençlerin öncülüğünde 18 Ekim 2003 tarihinde kuruldu. İDGEM’de gençlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda farklı konularda atölye çalışmaları, kurslar, bilgilendirme çalışmaları, ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetler ve sosyal sorumluluk çalışmaları (proje/etkinlik/kampanya) yine gençlerin katılımı ile organize ediliyor.

Bateri, gitar, keman, piyano ve şan gibi müzik atölye çalışmaları, müzik stüdyosunda ses kaydı ve prova çalışmaları, podcast, uzmanlarla psikolojik destek, doğa kampları, konserler ve ilköğretim öğrencilerine yönelik ders/etüt desteği merkezin öne çıkan çalışmaları.

Tüm bu çalışmalarla birlikte başta Samsun TOG ekibindeki Toplum Gönüllüsü gençler olmak üzere, Samsun’da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Samsun Üniversitesinden topluluklar, merkezin çeşitli imkanlarından faydalanarak farklı temalarda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyorlar. 

İDGEM, Samsun’da uzun yıllardır güçlü yerel ilişkilere sahip. Kamu kurumları, özel sektör kuruluşları ve STK’lar ile çeşitli alanlarda iş birlikleri gerçekleştiriliyor.

Yerel ihtiyaç ve sorunlara çözüm üretmek için sosyal sorumluluk çalışmalarının merkezi olan İDGEM’in kapıları tüm gençlere açık.

Ankara Ofis ve Koordinasyon Merkezi

Kavaklıdere Mah. Esat Cad. No:22/13-14 Çankaya/ANKARA

E-Posta info@tog.org.tr