Kısa Dönem Değişimler

``Hareketlilik``le öğrenme ve gelişim

Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlere ve gençlik çalışanlarına yönelik birçok değişim programına öncülük etmektedir. Bu programlar kapsamında katılımcılara, değişim, eğitim kursu gibi çeşitli projelere katılım imkânı sağlamaktadır. Programlarda katılımcılar Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelmiş katılımcılarla paylaşımda bulunma fırsatına sahip olurlar. Bu projelerle katılımcılar kısa dönemli bir süre içerisinde kültürler arası bir ortamda, farklı temalarda bireysel olarak güçlenme imkanı bulurlar.

 

Bu imkanlarla öncelikle TOG gençler olmak üzere, farklı kesimlerden gençler 2 aya kadar değişen sürelerde kültürler arası bir ortamda, birbirinden farklı konularda yeni şeyler öğrenme ve bireysel olarak güçlenme imkanı bulur. Erasmus+, Black Sea Trust gibi programların sayesinde TOG kendi misyonuna uygun faaliyetlere koordinatör veya ortak kuruluş olarak dahil olur.

 

Uluslararası hareketlilik programlarının hemen hepsi ücretsiz olarak gençlerin katılımına açıktır.

 

TOG’un uluslararası hareketlilik projelerini sosyal medya üzerinden Tog Youth Mobility Instagram ve Facebook sayfalarından takip edebilirsiniz.

DİĞER FAALİYETLER

Kısa Dönem Değişimler

"Hareketlilik"le öğrenme ve gelişim

READ MORE

Avrupa Dayanışma Programı

Yurt dışında gönüllü olmak!

READ MORE