Geçmişte ya da süreğen etnik ve/veya din temelli ayrımcılık Batı Balkan ülkeleri ve Türkiye’de toplumu derinden etkilemiş ve etkilemeye devam etmektedir.

Share the project and contribute to social change

Mentorpower; Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen, Erasmus+ tarafından bütçe olarak desteklenen uluslararası ortaklı bir mentorluk projesidir.

HIZLI BİLGİLER İLE PROJEDE

NELER OLUYOR

Proje kapsamında; çatışma içerisinde bulunan gruplar arasında barış ve uzlaşmanın tekrar sağlanabilmesi için sektörler arası işbirliğini teşvik etmek; radikalimizi önlemek ve siyasi katılımın artması için savunucuk faaliyetleri; sivil toplum kuruluşlarının kapasitesini geliştirmek amaçlanmaktadır.

 

Proje süresi: 4 yıl (Ocak 2016 – Aralık 2020)

 

Proje Ortakları: TOG (TR), SEEYN (BIH), Educational Center Krusevac, Vojvodina Environmental Movement (SRB), Beyon Barriers (ALB), LENS (KOS), YCC-BITOLA (MAC), Resource Center Tuzla (BIH), Forum MNE (MNE), War Trauma Center (SRB), Progress (MAC), Interculturale Zentrum (AUS), Movit Na Mladina (SLO), Youth Peace Group Danube (CRO), Zamah Foundation (CRO), Insitute For Social Research (CRO)

 

Projenin ana aktiviteleri: Araştırma yürütmek; savunuculuk ve kapasite geliştirme faaliyetleri; yenilikçi çözümler üretmeye yönelik yerel faaliyetler; paydaşların biraraya getirilmesi ve diyalog arayışını destekleme toplantılar.

 

Fon kaynağı: Avrupa Komisyonu

Proje bilgileri ve
Faydalı Bağlantılar

FOTOĞRAF GALERİSİ


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52