Mentorpower; Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen, Erasmus+ tarafından bütçe olarak desteklenen uluslararası ortaklı bir mentorluk projesidir.

Share the project and contribute to social change

Mentorpower; Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen, Erasmus+ tarafından bütçe olarak desteklenen uluslararası ortaklı bir mentorluk projesidir.

HIZLI BİLGİLER İLE PROJEDE

NELER OLUYOR

Projede; Fransa, İspanya, Norveç, Yunanistan ve Türkiye olarak 5 ülke yer alıyor. Bu projenin Türkiye’de uygulanan ayağında, Türkiye’de yaşayan mülteci gençlere mentorluk aracılığıyla sosyal ve profesyonel destek sunulması amaçlanıyor. Eşleştirilen 12 mentor ve 12 menti bir yıla yakın bir süredir mentorluk sürecini paylaşıyor. Bu kapsamda mentor ve mentiler çeşitli eğitim, etkinlik, atölye, toplantı ve uluslararası hareketlilik çalışmalarına katılıyor. Proje sonunda 5 ortak ülkenin yerel deneyimleri doğrultusunda çıkacak rehber el kitapçığı ve politika belgesi ile hem projenin yaygınlaştırılması hem de bu alanda savunuculuk çalışmalarının yürütülmesi hedefleniyor.
Rehber Kitapçığı ve Politika Belgesi’ni incelemek isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52