İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ VE POLİTİKAMIZ

Vakfın vizyonu ve stratejik hedeflerine ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ;

  • Vakfın vizyon, misyon ve altı ilkesinin tüm çalışanlarca benimsenmesine yönelik çalışma ortamını sağlamak
  • Şeffaf, adil ve tüm hakların gözetildiği uygulamalar geliştirmek
  • TOG kültürüne uygun kişileri yetkinliklerine uygun işe yerleştirmek
  • Çalışanlarının iş süreçleri ve hedefleri doğrultusunda gelişimlerine destek olmak
  • Vakfın strateji ve hedeflerini destekleyen çalışan verimliliği sistemlerini kurmak

İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME;

Vakıf bünyesinde yeni bir pozisyon açıldığında öncelikli olarak kurum içinde pozisyonun kriterleri ile birlikte bir iç duyuru açarız. Kriterlere uygun çalışma arkadaşlarımızla tüm mülakat süreçlerini tamamlarız. Pozisyona uygun bulunurlarsa (işin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışa) uygun bulunurlarsa geçiş sürecini yürütürüz. Uygun aday bulunamadığında dış duyuru sürecini başlatırız.

 

TOG’a başvuran kişileri yeteneklerine, tecrübelerine ve işe uygunluğuna göre değerlendiririz.

 

İşe alımda mülakat teknikleri,  gerektiğinde yabancı dil testlerini kullanır, aşamalı mülakatlar yapar ve gerekli pozisyonlarda kişilik envanteri uygularız.

 

Özgeçmişleri olumlu bulunan adaylarımızı mülakata katılmak üzere davet ederiz. Başarılı bulunan adaylarımıza, referans kontrolü tamamlandıktan sonra teklifimizi  sunarız.

 

Bize başvuru yapan adaylarımızın başvurularını, mevcut pozisyonlarda değerlendirilememe durumunda başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında saklar ve takip ederiz. Tüm adaylarımızı işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendiririz.

 

EĞİTİM VE GELİŞİM

TOG olarak çalışma arkadaşlarımızın gelişimini sağlamanın hedeflerimize ulaşmada en önemli etkinlerden biri olduğuna inanırız.

 

Farklı eğitim programları/fırsatları ve çalışma grupları ile çalışanlarımızın gelişimini destekleriz.

 

Yüksek lisans/doktora yapan çalışanlarımıza ders saatleri ile ilgili izin ve tez dönemlerinde araştırma çalışmaları için izin vererek akademik gelişimlerine katkı sağlarız.

 

ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ

Çalışma arkadaşlarımızın iş-yaşam dengesini rahat sağlayabilmeleri için esnek çalışmayı destekliyoruz.

 

Çalışanlarımıza belirlenen 09:00 – 17:00 ve 10:00 – 18:00 mesai saati uygulamalarından kendilerine uygun olan mesai saatini seçerek çalışma imkanı sağlıyoruz.

 

Hafta tatili/resmi tatil günlerinde eğitimler/etkinlikler nedeni ile çalışılması durumunda çalışma arkadaşlarımızın çalıştıkları günleri izin olarak kullanmalarını destekliyoruz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, az bilinen devlet üniversitelerden mezun gençlere işe geçişlerinde fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen İlk Fırsat Programı’nın STK paydaşlarındandır.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52