GENÇLİK KONSEYİ

“32. Gençlik Konseyi 22-25 Eylül tarihlerinde Enerjisa sponsorluğunda büyük bir coşkuyla gerçekleşti!

 

Türkiye’nin farklı illerinden 300’e yakın gencin katıldığı Konsey; TOG’da daha önce yönetim kurulu başkanı olarak görev alan İbrahim Betil, Mehru Aygül, Suzan Bayazıt, Tuğba Jabban ve şuanki Yönetim Kurulu başkanı Didem Duru‘nun konuk olduğu bir panel ile başladı.

 

Uzman isimlerin konuk olduğu paralel oturumlarla devam eden konseyde Toplum Gönüllüsü gençler projelerini birbirlerine ve konseyde bizi yalnız bırakmayan paydaşlarımıza anlatma imkanı yakaladı.

 

Konseyin 3. günü Toplum Gönüllüsü gençlerden oluşan 2 oda 1 salon grubu ve Sanatçı Melis Karaduman‘ın eğlenceli konseriyle sona ererken, biz de sahaya çıkmanın ve bir arada olmanın heyecanını yaşadığımız bir konseyi geride bıraktık.

 

32. Genlik Konseyi’nin gerçekleşmesinde bize destek olan Enerjisa, Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı Şirketi (BTC), Gençlik ve Spor Bakanlığı, Engelsiz Toplum ve Gençlik Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Planlama Ajansı, Kültür İstanbul, İstanbul Ulaşım, Avcılar Belediyesi, Coca Cola, Little Caesars ve Türkiye’nin farklı illerinde gelip konseye renk katan tüm Toplum Gönüllüsü gençlere teşekkür ederiz.

TOG TOPLULUKLARI NELER YAPIYOR?

TOG TOPLULUKLARI

Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk Projeleri

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Gençlik Konseyi

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

TOG Atak

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Dönemsel Yaz Projeleri

READ MORE

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52