Gençlik Konseyi

GENÇLİK KONSEYİ

Toplum Gönüllüsü gençlerin

en önemli aktarım ve paylaşım alanı!

FOTOĞRAF GALERİSİ

Gençlik Konseyleri, Toplum Gönüllüsü gençlerin en önemli aktarım ve paylaşım alanıdır. Gençlik Konseyi, her yıl TOG Toplulukları’nın birisinin ev sahipliğinde, büyük bir heyecanla gerçekleştirilir.

 

80 ilde yer alan TOG Toplulukları’ndan temsilcilerin, organizasyon ekibinin, yönetim kurulu üyelerinin ve yeni dönem adaylarının, vakıf çalışanlarının, gözlemcilerin ve farklı STK’lardan misafirlerin katılımıyla gerçekleşen Gençlik Konseyleri, önemli bir buluşma ve etkileşim ortamı sağlar.

 

Bu büyük buluşma çerçevesinde, katılımcıların farklı temalarda paylaşımlarda bulunduğu oturumlar, gençlerin istedikleri konuda paylaşımlarda bulunduğu açık alan oturumları, TOG işleyişiyle ilgili forumlar düzenlenir ve TOG Toplulukları’nın yerelde yaptığı projeler paylaşılır.

 

Koordinasyon Toplantısı ise her yıl Eylül-Ekim aylarında yapılan, tüm TOG Toplulukları’ndan temsilcilerinin katılımı ile “Örgütlenme Yönetimi” üzerine tartışmaların yapıldığı, eğitimlerin ve atölyelerin düzenlendiği bir buluşmadır.

 

Bu buluşmanın hedefi, TOG gençlik örgütlenmelerinin kendi sosyal sorumluluk hedeflerini koymalarını kolaylaştıracak bilgi ve yöntemlerle buluşmalarını sağlamaktır.

 

28. TOG Gençlik Konseyi sonuç kitabını incelemek için tıklayınız.

DİĞER FAALİYETLER

TOG TOPLULUKLARI

Gençlik Konseyi

DEVAMINI OKU
TOG TOPLULUKLARI

Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk Projeleri

DEVAMINI OKU
TOG TOPLULUKLARI

Dönemsel Yaz Projeleri

DEVAMINI OKU