TOG'un 32. Gençlik Konseyi, 22-25 Eylül tarihleri arasında EnerjiSA sponsorluğunda "Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Gönüllüyüz" mottosuyla İstanbul Planlama Ajansı'nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplam 300 katılımcı arasında Toplum Gönüllüsü gençler, Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti üyeleri, mezunlar ve TOG ofis çalışanları yer aldı. Bu etkinlik, pandemi sonrası gençleri ilk kez bir bir araya getirerek deneyimlerini, hayallerini ve fikirlerini paylaşmalarını sağladı. Ayrıca, farklı alanlarda çalışan Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte atölyeler ve paneller gerçekleştirildi.

TOG 32. Gençlik Konseyi'ne destek verenler arasında Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı Şirketi (BTC), Gençlik ve Spor Bakanlığı, Engelsiz Toplum ve Gençlik Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Planlama Ajansı, Kültür İstanbul, İstanbul Ulaşım, Avcılar Belediyesi, Coca Cola ve Little Caesars yer aldı. Bu organizasyon sayesinde Toplum Gönüllüsü gençler bir araya geldi ve sürdürülebilir bir dünya için nasıl gönüllü olabileceklerini ve fark yaratabileceklerini öğrendiler.

TOG 32. Gençlik Konseyi'ne katılan 300 genç ise, geleceğe yönelik umut verici bir adım atarak, birlikte hareket ederek toplumsal sorunlara karşı mücadele etmek için bir araya geldiler.