TOPLUMSAL CİNSİYET PROGRAMI

TOG'un her kademesinde toplumsal cinsiyet eşitliği

TOG Genç Kadın Fonu, genç kadınların toplumsal hayatın her alanına eşit ve özgür şekilde katılmalarını destekleyen bir dayanışma fonudur.

 

Programlar Departmanı altında yer alan Toplumsal Cinsiyet Programı tarafından yürütülen Genç Kadın Fonu’na, bireyler ya da kurumlar bağış yaparak destek olmaktadır. Fona aktarılan destekle genç kadınların yaşadıkları sorunlara birlikte çözümler üretilmesini sağlayan projeler hayata geçirilmekte ve ülke genelinde eğitim, kampanya, savunuculuk ve farkındalık çalışmaları yürütülmektedir.
 

DİĞER FAALİYETLER

Toplumsal Cinsiyet Programı

READ MORE

Youth Policies

Gençlerin ihtiyaçları ve haklarını önemsiyoruz.

READ MORE

Gençlik Araştırmaları

Gençler neden TOG ile çalışıyor?

READ MORE

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52