GEL SEN DE BU HAREKETİN
BİR PARÇASI OL!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), gençlerin gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmasını sağlayarak kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor. Bir gencin hayatını değiştirmek için küçük bir destek yeter! Siz de onlara güç vermek ve gençleri desteklemek istemez misiniz?

KREDİ KARTIYLA HIZLI BAĞIŞ YAP!

Gençlere Değer

Bağışlarınız ile Toplum Gönüllüsü gençlerin hayatında fark yaratabilir; onların kendilerini ifade edebilen, özgüveni yüksek, sorunların çözümüne yönelik inisiyatif alan, aktif yurttaşlar olmaları için yaptığımız çalışmalara destek olabilirsiniz.


BAĞIŞ YAP

Şimdi Sıra Bende

Toplum Gönüllüleri “Şimdi Sıra Bende” diyerek Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ana destekçisi olması için düzenli bireysel bağışlarıyla vakıflarına destekte bulunuyor.


BAĞIŞ YAP

TOG Bursları

Bağışlarınız ile TOG Burslarına destek olabilirsiniz.BAĞIŞ YAP

Genç Kadın Fonu

TOG Genç Kadın Fonu, genç kadınların toplumsal hayatın her alanına eşit ve özgür bireyler olarak katılmasını destekleyen bir dayanışma fonudur.


BAĞIŞ YAP

TOG Rehberlik Fonu

TOG Rehberlik, Toplum Gönüllüsü gençlerle onları desteklemek isteyen yetişkin gönüllüleri bir araya getiren bir mentorluk projesidir.


BAĞIŞ YAP
BİREYSEL BAĞIŞ

Bireysel olarak Toplum Gönüllüsü gençlerin yarattığı değişime ortak olabilirsiniz!

Toplum Gönüllüleri Vakfı’na yapacağınız düzenli ya da tek seferlik bağışlar ile gençleri destekleyebilirsiniz. Gönüllü koşucu olarak maratonlara katılabilir ve çevrenizi harekete geçirebilirsiniz. TOG ürünlerine göz atabilir nikah davetiyesi, nikah şekeri ya da özel günler için tebrik kartı siparişi verebilirsiniz.

Havale/ EFT ile Bağış

Toplum Gönüllüleri Vakfı Ana Hesabı

Garanti Bankası Bağlarbaşı Şubesi (422)

TL HESAP NO:6298130
TL IBAN: TR62 0006 2000 4220 0006 2981 30

Garanti Bankası Bağlarbaşı  Şubesi (422)

USD HESAP NO:9089635
USD IBAN: TR76 0006 2000 4220 0009 0896 35

Garanti Bankası Bağlarbaşı  Şubesi (422)

EURO HESAP NO:9089634
EURO IBAN: TR06 0006 2000 4220 0009 0896 34

Gençlere Değer
Garanti Bankası Bağlarbaşı  Şubesi (422)
TL HESAP NO: 6293197
TL IBAN: TR72 0006 2000 4220 0006 2931 97

Genç Kadın Fonu
Garanti Bankası Bağlarbaşı  Şubesi (422)

TL HESAP NO:6297346
TL IBAN: TR84 0006 2000 4220 0006 2973 46

TOG Burs Hesabı
Garanti Bankası Bağlarbaşı  Şubesi (422)

TL HESAP NO: 6297523
TL IBAN: TR58 0006 2000 4220 0006 2975 23

SMS ile Bağış

Tüm GSM operatörlerinden 4555’e TOG yazıp göndereceğiniz bir mesaj ile Toplum Gönüllüleri Vakfı’na 10 TL bağış yapabilirsiniz.

Tüm GSM operatörlerinden 8071’e ileteceğiniz mesajla (TOG10, TOG20, TOG50…vb.) düzenli destekçimiz olabilirsiniz.

Ayni Bağış

Ayni bağış yapmak isterseniz [email protected] e posta adresinden ya da 0212 522 1030 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL BAĞIŞ

Kurumsal olarak gençlerin yarattığı değişime nasıl ortak olabileceğinizi, gençlerin çalışmalarını ne şekilde destekleyebileceğinizi, sahip olduğunuz imkanları nasıl toplumsal faydaya dönüştürebileceğinizi birlikte düşünmeyi teklif ediyoruz.

Sizinle iletişime geçebilmemiz için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri

Toplum Gönüllüleri Vakfı birçok kurum ortaklığıyla farklı temalarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir. Kurumunuzun öncelikleri doğrultusunda bir kurumsal sosyal sorumluluk projesini destekleyebilirsiniz. Ya da kurumsal öncelikleriniz doğrultusunda herhangi bir temada proje içeriğini birlikte oluşturabiliriz.

Yerel ve Ulusal Projelere Destek

Toplum Gönüllüsü gençler Türkiye’nin her köşesinde, yaşadıkları şehirlerdeki ihtiyaçlardan yola çıkarak sosyal sorumluluk projeleri üretiyor. Çocuklar, yaşlılar, engelli bireyler, çevre, ekoloji, hayvanlar ya da gençleri hedef alan 1.000’lerce sosyal sorumluluk projesini ve gençleri destekleyebilirsiniz.

Gençlik Buluşmalarına Destek

Toplum Gönüllüsü gençlerin öğrenmesine ve birbirlerini tanımalarına katkı sağlayan gençlik buluşmaları hareketlilik sağlayan ve gençlerin yaşadıkları şehirlerden başka şehirlere giderek buralardaki ihtiyaçlara yönelik gönüllü çalışmalara katılmalarına imkan sağlayan projelerdir. Bahar aylarında gerçekleşen ve gençlerin değişim yaratmak üzere atağa kalktığı TOG Atakları ya da yaz aylarında gerçekleşen Dönemsel Yaz Projelerini destekleyebilirsiniz.

Gençlere Yatırım Kampanyası

‘’Gençlere Yatırım’’; gençlerin çevrelerindeki sorunlara gönüllülük temelinde çözüm odaklı yaklaşmasını ve gençlerin katılımının toplumun geneli tarafından desteklenmesini sağlamayı amaçlar. Kurum olarak aylık belirleyeceğiniz düzenli bağış miktarı ile gençlerin sosyal sorumluluk bilinçlerinin gelişmesine ve gerçekleştirecekleri sosyal sorumluluk projelerine destek olabilirsiniz.

Ürün İş Birliği

Kurumunuzun ürettiği bir ürün ya da ürün grubuna TOG logosu ekleyerek ürün iş birliği gerçekleştirebiliriz. Bu ürünün geliri ile gençleri ve gençlerin sosyal sorumluluk projelerini desteklemek mümkün olur.

Kurum Çalışanlarının Sosyal Sorumluluk Etkinliklerine Katılımı

Kurumunuz çalışanlarının aktif gönüllülük deneyimi yaşayacakları, gençler ile birlikte toplumsal bir soruna çözüm üretebilecekleri sosyal sorumluluk etkinliklerine katılımları mümkün. Gençlerin farklı şehirlerde ürettikleri proje ve etkinlikleri destekleyebilir, bu etkinliklerin katılımcısı olarak gençlerle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

Kurumlara Yönelik TOG Eğitimleri

Toplum Gönüllüleri Vakfı Eğitim Departmanı tarafından kurumlara yönelik çeşitli eğitimler gerçekleştirilmektedir. Eğitim oturumları çeşitli uygulamalar ile tasarlanır ve gerçekleştirilir. 15-30 kişilik gruplara yönelik yapılan eğitimlerde hem keyifli zaman geçirmek hem de çeşitli bilgi, beceri ve yaklaşımlar kazanmak mümkün olur.

Karınca Kararınca (Kobiler)

Karınca Kararınca Kampanyası destekçisi olarak aylık düzenli bağış yapabilirsiniz. Destekçi kurumlar kendilerine ulaştırılan hesap içliği, kasa üstü görseli ve afiş tasarımları ile ‘’Toplum Gönüllüsü gençlerin çalışmalarının desteklendiğini’’ duyurur.

Ayni Bağış

Kurumunuzun deneyimleri ve ürünleri ile Toplum Gönüllüsü gençlerin çalışmalarını ayni bağışlar ile destekleyebilirsiniz.

Kurumunuzla ve sizinle tanışmak istiyoruz!

ADIM ADIM: TOG İÇİN KOŞ

Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Adım Adım Oluşumu’nun iş birliği 2009 yılında İstanbul’da gerçekleşen İstanbul Maratonu ile başladı.

O günden bugüne gerçekleşen 15 maratonda 1232 TOG koşucusu oluşturdukları kampanyalar ile 2.052.374 TL bağış topladı. Bu bağışlar ile Toplum Gönüllüsü gençlerin sürdürmekte olduğu sosyal sorumluluk projeleri desteklendi.