tog loader

Sevgi dolu bir dünyada her çocuğun eğitim ve mutluluk hakkı var. TOG Çocuk Hakları Destek Sertifikası alarak hem sevdiklerinize değer verdiğinizi gösterin hem de çocukların hakları için önemli bir adım atın. Siz de bir sertifika ile çocukların yarınlarına ışık tutun.

Çocuk Hakları Sertifikası - 1 Çocuk Hakları Sertifikası - 1 Satın Al
Çocuk Hakları Sertifikası - 2 Çocuk Hakları Sertifikası - 2 Satın Al
Çocuk Hakları Sertifikası Çocuk Hakları Sertifikası Satın Al

Çocuk Hakları Çalışmaları

Gökyüzü Kadar Oyun
Gökyüzü Kadar Oyun
Gökyüzü Kadar Oyun

"Gökyüzü Kadar Oyun" projesi, sosyalleşme ve eğitimde eşit fırsatlar sunmak amacıyla pandemi süresince online ve sonrasında yüz yüze oyun atölyeleri düzenlemiştir. Proje, deprem etkilenmiş çocukları destekleyerek onları oyun aracılığıyla iyileştirme sürecine dahil etmiştir.

Detaylar
Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz
Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz
Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz

"Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz" projesi, kapalı ceza infaz kurumundaki gençlerin özgüven ve ifade becerilerini artırmayı hedefleyerek, onların topluma entegrasyonuna katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemektedir. Proje, gençlere yönelik sanatsal ve spor etkinlikleri ile onların yeteneklerini keşfetmelerini ve duygularını ifade etmelerini teşvik etmektedir.

Detaylar
Zorbalığı Kafandan At!
Zorbalığı Kafandan At!
Zorbalığı Kafandan At!

Zorbalığı Kafadan At projesi, çocukların zorbalıkla mücadelede güçlenmelerini, özgüven kazanmalarını ve bu sorunun üstesinden gelmelerini destekleyerek, onların eğitim ve sosyal hayatlarını olumlu yönde etkilemeyi hedeflemektedir. Eğitimler ve farkındalık çalışmalarıyla donatılan gençler, akran zorbalığıyla başa çıkma konusunda bilgilendirilerek, toplumda bu konuda güçlü bir duruş sergilemeleri teşvik edilmektedir.

Detaylar
Kırmızıda Dur De
Kırmızıda Dur De
Kırmızıda Dur De

"Kırmızıda Dur De" projesi, İzmir'deki çocuklara kendi haklarını öğretmeyi ve bu hakları nasıl savunacaklarını anlatmayı hedefleyen bir eğitim inisiyatifi olarak hayata geçirilmiştir. Proje, hak bilincinin yanı sıra çocukların ihlaller karşısında nasıl hareket etmeleri gerektiğini de öğreterek onların kendini ve haklarını koruma becerilerini güçlendiriyor.

Detaylar
İlmek ile Çocuklara Umut Projesi
İlmek ile Çocuklara Umut Projesi
İlmek ile Çocuklara Umut Projesi

"İlmek ile Çocuklara Umut Projesi" kış şartlarının zorlu geçtiği yerlerdeki çocuklara sıcaklık ve moral kaynağı olarak örgü ürünleri göndermeyi amaçlamaktadır. Üniversite öğrencileri tarafından yürütülen bu proje, genişleyerek daha fazla çocuğa ulaşmayı ve öğrencilerin ruhsal sağlığını olumlu etkilemeyi hedeflemektedir.

Detaylar

Çocuk Hakları Sertifika Hediyenizle
Neleri Değiştirebilirsiniz?