Tog Garage Sale Başlıyor! 11 Aralık 2023

TOG GARAGE SALE BAŞLIYOR!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından sürdürülebilir modayı desteklemek ve gençlerin sosyal sorumluluk projelerine kaynak sağlamak amacıyla  ilk kez düzenlenen TOG Garage Sale İkinci El Alışveriş Etkinliği, 11 Aralık’ta İstanbul Bosphorus Convention Center’da başlıyor!

11-12 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik; 2002 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir köşesindeki üniversiteli öğrencilerin sosyal sorumluluk projelerini destekleyen, burs ve mentorluk programlarıyla onları güçlendirmeyi amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından hayata geçiriliyor. Sürdürülebilir alışveriş döngüsünü ve sürdürülebilir modayı desteklemek amacıyla hayata geçirilen etkinlikte; gençlerin erişilebilir fiyatlarla alışveriş yapmasına da olanak sağlanıyor.

Elde edilen tüm gelir Toplum Gönüllüsü gençlerin projeleri için kaynak olacak

İki gün boyunca herkesin erişilebilir fiyatlara kıyafet, çanta, ayakkabı ve çeşitli aksesuar alışverişi yapmasına olanak sağlayacak TOG Garage Sale’da satışa sunulan tüm ürünlerden elde edilen gelir Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerine destek olacak.

Tarih: 11 Aralık 2023 Pazartesi 12.00 - 19.00 / 12 Aralık 2023 Salı 11.00 - 19.00
Yer: Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center TOG Garage Sale