Ünlü İsimler 8 Mart'ta Geleceğin Güçlü Kadınları İçin Podyumda! 05 Mart 2022

ÜNLÜ İSİMLER 8 MART’TA GELECEĞİN GÜÇLÜ KADINLARI İÇİN PODYUMDA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’nin başarılı 24 Kadını “Geleceğin Güçlü Kadınları” projesi için bir araya geliyor. İş ve spor dünyasından  alanında fark yaratan ünlü isimler genç kadınların eğitimine destek olmak için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına podyumda buluşuyor! 

Proje tasarımını Aydan Taş’ın gerçekleştirdiği Geleceğin Güçlü Kadınları projesi kapsamında yapılacak defilede Türk kadın tasarımcıların “1940’lardan günümüze” konseptinde hazırladığı tasarımlar sergilenecek. Sunculuğunu Çağla Şikel’in üstleneceği etkinlik; 8 Mart Salı günü Maximum UNIQ Hall’da gerçekleşecek.Defile sonrası Cem Yılmaz’ın yöneteceği açık artırmada her döneme ait bir tasarım satışa sunulacak. Açık arttırma ve bilet satışından elde edilecek tüm gelirler üniversite öğrencisi genç kadınların eğitiminin  desteklenmesi için Toplum Gönüllüleri Vakfı burs fonlarına aktarılacak. 

Defilede yer alacak tasarımlar, Tuvana Büyükçınar Demir, Raisa Vanessa, Zeynep Tosun, Özlem Kaya, Sudietuz, Meltem Özbek imzası taşırken defilenin moda danışmanlığını Deniz Marşan, stylingini ise Pınar Turan üstlenecek. Defilenin kareografisi Öner Evez tarafından gerçekleştirilecek. 

Cem Yılmaz’ın yöneteceği açık arttırma ile hareketlenecek gece, Göksel’in konser performansı ile keyifli anlara ev sahipliği yapacak.

 

Defilede yer alacak ünlü isimler;

Aslı Bekiroğlu, Başak Gümülcinelioğlu, Berfu Yenenler, Biran Damla Yılmaz, Burcu Kara, Cansu Tosun, Damla Colbay, Ebru Şahin, Ezgi Eyüboğlu, Gökçe Akyıldız, Gülcan Arslan, Gülçin Santırcıoğlu, Hayal Köseoğlu Hazal Filiz Küçükköse, Hazal Türesan, Hazal Subaşı, Hira Koyuncuoğlu, İlayda Alişan, İrem Helvacıoğlu, Oya Taşanlar, Sedef Avcı, Simay Barlas, Sinem Ünsal, Zeynep Çamcı ve spor dünyasından sürpriz isimler…