Şirketler Arası Oyun Turnuvası GGCORP, Altıncı Organizasyonu ile Geri Dönüyor! 23 Mayıs 2022

Şirketler Arası Oyun Turnuvası GGCORP, Altıncı Organizasyonu ile Geri Dönüyor!

İSTANBUL – Şirketler arası oyun turnuvası GGCORP, Mayıs ayında altıncı kez şirket çalışanlarını oyunlarda buluşturuyor.

Her sezon katılımcı sayısını arttıran etkinlikte Türkiye’nin en büyük şirketleri yarışıyor. 2019’dan bu yana düzenlenen GGCORP turnuvalarında, tüm sektörlerden 84 yerel ve global marka 1.000’in üzerinde şirket çalışanı ile en popüler oyunlarda kozlarını sergiliyor.

Şirketler arası rekabetin en keyiflisi olarak kendini gösteren GGCORP’un Spring 2022 sezonunda CS:GO, FIFA, VALORANT, League of Legends gibi popüler e-spor oyunlarının yanı sıra  tavla, satranç gibi klasik oyun turnuvaları da düzenleniyor.

23 Mayıs – 5 Haziran arasında organize edilecek etkinlikte bütün karşılaşmalar GGCORP YouTube kanalından canlı yayınlanırken, 4-5 Haziran’daki final heyecanı Onedio kanalları aracılığıyla binlerce oyun severe ulaşacak.

Oyunlarla bıraktığı izi güzelleştirmek isteyen GGCORP,  bu yıl da Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte “Gamers Gonna Save the World” projesini sürdürüyor ve  turnuvalara kayıt yaptıran her takım adına Toplum Gönüllüsü gençlerin projelerini destekliyor. Böylece de katılımcılar hem keyifli vakit geçiriyor hem de Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerinin desteklenmesine katkıda bulunuyor. 

GGCORP’ta şimdiye kadar Allianz, Eker, Hilti, Otokar, TurkNet, Unilever, Yapı Kredi ve Yıldız Holding gibi çok sayıda dev şirket kozlarını paylaştı. 

GGCORP Spring 2022 ile ilgili tüm bilgilere https://ggcorp.games adresinden ulaşabilirsiniz.