241-2418356_arrow-white-white-scroll-down-gif

formu doldur

Maraton ruhuna ve
enerjisine ortak ol!

Seninle iletişime geçebilmemiz
için formu doldur

kaydol

4 Nisan'a kadar İstanbul Yarı Maratonu’na kaydol

kampanyanı oluştur

3 Nisan itibarıyla kampanyanı aç ve 17 Nisan itibarıyla çevrene duyurmaya başla!

hazırlık yap

TEBRİKLER!
Tüm adımlar tamam.

Antrenmanlara şimdiden başla.

İstanbul Yarı Maratonu’nda adımlarımızı Toplum Gönüllüsü gençleri güçlendirmek için atıyoruz. Amacımız, gençlerin daha iyi şartlarda eğitim görmesine ve özgüvenlerini etkileyecek sosyal kültürel etkinliklerine katılmasına destek olabilmek.

Sizler de adımlarınızı Toplum Gönüllüsü gençler için atarak onların duyulması ve anlaşılması için birer elçi olabilirsiniz. Bir gencin güçlenmesine destek olmak için gerçekleştirilen çalışmaların maliyeti 1000₺’dir.

İstanbul Yarı Maratonu’na Nasıl Kaydolabilirim?

İstanbul Yarı Maratonu’na istanbulyarimaratonu.com adresinden kaydolabilirsin. Kaydolmak için son tarih: 4 Nisan 2023

Maraton koşmak yorucu olsa da adımlarını Toplum Gönüllüsü gençler için atacağını unutma ve içindeki gücü hisset!

Adımlarımı Toplum Gönüllüsü Gençler için
Nasıl Atabilirim?

TOG adına yardımseverlik koşusu yapıp bağış toplaman için 3 Nisan itibarıyla kampanya oluşturman gerekiyor. Kampanya oluşturmak için tıkla.

 • null

  3 Nisan Pazartesi

  Kampanya seçimleri başlangıç tarihi

 • null

  17 Nisan Pazartesi

  Bağış kampanyası başlangıç tarihi

 • null

  30 Nisan Pazar

  Fiziksel Koşu Günü

 • null

  15 Mayıs Pazartesi

  Kampanya bitiş tarihi

2009 yılından bu yana katıldığımız yardımseverlik koşularında toplanan bağışlarla 33.351 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımları ve projeleri desteklendi.

Sosyal sorumluluk eğitimlerine katılan gençler, yaşadıkları şehirlerde tespit ettikleri yerel ihtiyaçlardan yola çıkarak projeler üretiyor ve ekip olarak bu projeleri hayata geçiriyorlar.

 

Gençliğin gücü ile toplumsal dönüşüm yaratılacağını biliyor, bu değişimin parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İstanbul Yarı Maratonu’nda koşuya katılmak için istanbulyarimaratonu.com sitesine giriş yaparak 30.04.2023 tarihli İstanbul Yarı Maratonu’na kayıt olabilirsiniz.

İstanbul Yarı Maratonu kayıt ücreti, 245 TL’dir. Kayıt ücretleri istanbulyarimaratonu.com sitesi üzerinden koşuya kayıt gerçekleştirilirken ödenmektedir.

istanbulyarimaratonu.com sitesi üzerinden koşuya kaydınızı gerçekleştirdiğinizde, faturanız, siteye kayıtlı e-mail adresine 5 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Maratonda kurum olarak koşmak için öncelikle gönüllü koşucularınızı belirleyerek koşu takımınızı oluşturmanız gerekir. Koşu takımınız belirlendikten sonra, bu takımdaki koşucuların her birinin mümkün olan en kısa sürede istanbulyarimaratonu.com sitesinden İstanbul Maratonu’na kayıt olması gerekir.

Bu aşamadan sonra 3 Nisan 2023 tarihi itibarıyla https://ipk.adimadim.org/ sitesi üzerinden kurumsal olarak bağış kampanyaları açılmaya başlanacak. TOG olarak tüm bu süreçte gerekli bilgilerin paylaşımı ve desteğe ihtiyacınız olan noktalarda sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.

Öncelikle https://ipk.adimadim.org/ sitesi üzerinden koşucular profillerini oluşturuluyor.

3 Nisan 2023 tarihinden itibaren https://ipk.adimadim.org/ sitesinden İstanbul Maratonu bağış kampanyaları açılmaya başlanacak.

17 Nisan 2023 tarihi itibarıyla kampanyalara bağış yapılmaya başlanacak.

Bağış kampanyası 15 Mayıs 2023 tarihinde sona erecek.

Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak, bağış kampanyanızın oluşturulması için detaylı rehberi koşucularımızla paylaşacağız.

Koşucularımıza, koşuya kayıt olma süreci ve kampanya oluşturma konularında rehberler paylaşarak detaylı olarak süreci anlatıyor, kritik tarihleri takip ediyoruz. ​

İyilik Peşinde Koş (İPK) platformunda kampanyaların açılması ve yürütülmesi için gerekli tüm adımları içeren bilgileri paylaşıyoruz.​ Gerekli tüm iletişim materyallerini sağlıyor (t-shirt, buff, mail metinleri, sosyal medya görselleri) ve iletişim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.​

Koşucularımız için de uygun olduğu sürece, bir whatsapp grubu kuruyor ve koşucularımızdan gelen tüm soruları yanıtlıyoruz.​

Bağış kampanyalarıyla ilgili anlık sıralamaların bilgilerini paylaşarak koşucu gruplarımızı bilgilendiriyoruz.​

Kurumdan, koşuya katılacak çalışanların listesini alarak tüm süreci detaylı olarak takip ediyoruz.

Koşucularımıza koşuya kayıt olma süreci ve kampanya oluşturma konularında rehberler paylaşarak detaylı olarak süreci anlatıyor, kritik tarihleri takip ediyoruz.

İyilik Peşinde Koş (İPK) platformunda kampanyaların açılması ve yürütülmesi için gerekli tüm adımları içeren bilgileri paylaşıyoruz.​

Gerekli tüm iletişim materyallerini sağlıyor (t-shirt, buff, mail metinleri, sosyal medya görselleri) ve iletişim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.​

Kurum için de uygun olduğu sürece, bir whatsapp grubu kuruyor ve koşucularımızdan gelen tüm soruları yanıtlıyoruz.​

Bağış kampanyalarıyla ilgili anlık sıralamaların bilgilerini paylaşarak koşucu gruplarımızı bilgilendiriyoruz.​

Kuruma özel hazırladığımız sosyal medya ve iletişim görselleriyle hem duyurular yapıyor hem de koşucularınızın motivasyonunun artmasına destek oluyoruz.​

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) olarak, kurulduğumuz 2002 yılından bugüne “Gençlerin öncülüğünde, yetişkinlerin rehberliğinde” prensibiyle hareket ederek, gençlere sosyal sorumluluk eğitimleri veriyor, gençliğin toplumsal sorunlara çözüm üreten projeler gerçekleştirmeleri için alan yaratıyoruz. Maratonda, gençlerin ihtiyaçlarını merkeze alarak, gençlerin ihtiyaçları ile ilgili yaptığımız araştırmayı rehber edindik.

2022 yılında gençlerin ihtiyaçları hakkında yaptığımız araştırma; gençlerin barınma, burs, kültür-sanat etkinlikleri başta olmak üzere birçok ihtiyacını karşılamakta güçlük yaşadığını gösteriyor. Hatta bu sebeple bazı gençler malesef eğitim hayatını sonlandırmak zorunda kalıyor. TOG koşucuları da adımlarını gençlerle birlikte, gençlerin bu ihtiyaçlarına destek olmak için atacaklar.

Sizler de İstanbul Maratonu’nda köprüyü Toplum Gönüllüsü gençlerle birlikte geçerek hem gençlerin heyecan ve coşkusunu paylaşabilir hem de gençlerin ihtiyaçlarına destek olabilirsiniz.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52