"Sen Gençsin Güç Sensin" projesi ile

hayalleri için azimle çalışan gençleri destekliyoruz.

TOG ve Eti olarak hayal kurmaktan vazgeçmeyen, azimle ve cesaretle çalışan girişimci gençleri desteklemek amacıyla “Sen Gençsin Güç Sensin” Sosyal Sorumluluk Projesini hayata geçirdik.

Sen Gençsin Güç Sensin Nedir?

Kendi gayretleriyle hayallerini başarmaya çalışan gençleri desteklemek ve hikayelerini görünür kılarak diğer gençlere cesaret vermek amacıyla Eti ve TOG tarafından 2019 yılında hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk projesidir.

 

‘Sen Gençsin Güç Sensin’ projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında bilim, kültür/sanat, spor ve sosyal sorumluluk konularında fark yaratan, yaptıkları ve başarılarıyla ilham kaynağı olan 15-25 yaş aralığındaki gençlere erişmeyi ve hikayelerinin görünürlüğünü artırmayı hedefliyoruz.

 

Alanında uzman jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirmeler ile her yıl 4 kategoride belirlenen toplam 16 gence mentorluk ve hibe desteği sağlayarak hayallerinin peşinden koşmaya cesaretlendiriyor, başarıya giden yolda yanlarında oluyoruz.

 

Soru ve önerilerin için bizimle sengencsingucsensin@tog.org.tr adresinden iletişime geçebilirsin.

Projeye ilişkin faydalı bağlantılar

Süreç Nasıl İşliyor?

TOG internet sitesi üzerinden her yıl Mayıs – Haziran döneminde tüm Türkiye genelinde açtığımız çağrıya başvuran gençler, proje değerlendirme kriterleri doğrultusunda TOG’un ön elemesinden geçiyorlar.

 

Ön değerlendirme sonrası yarı finale kalan gençler ‘Sen Gensin Güç Sensin’ dijital kampına katılmaya hak kazanıyor. Daha fazla gence destek olmak ve fayda sağlamak amacıyla 128 gençle çevrimiçi olarak 2 günlük bir kamp gerçekleştiriyoruz. Kampımıza alanlarında uzman çok değerli isimler katılarak bilgi ve deneyimlerini aktarıyor ve gençlerin sorularını cevaplandırıyorlar. Dijital kampın ardından başvuru formları jüri üyelerinin değerlendirmesine sunuluyor ve proje kriterlerine en uygun bulunan her kategoriden 4, toplamda 16 genç belirleniyor. Proje kapsamında en önemli değerlendirme kriterimiz ise gençlerin kurdukları hayale ulaşmak için gösterdikleri azim ve kararlılık.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52