GELECEĞE YÖN VERMEK İSTER MİSİN?

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Mayıs 2017 tarihi itibariyle “Geleceğe Yön Ver” adında yeni bir mentorluk projesine başlıyor.

Proje, İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde okuyan toplam 90 Toplum Gönüllüsü genç ile proje destekçimiz HSBC Türkiye’de çalışan 90 profesyoneli buluşturmayı ve aralarında karşılıklı bir destek ve dayanışma ilişkisi kurmayı hedefliyor.

 

PROJEDE NELER OLACAK?

 

Her iki kuşağın birbirinin hayatına, geleceğine yön ve ilham vermesini amaçlayan projede; hem birebir görüşmeler hem de toplu olarak yapılacak atölye ve etkinlikler olacak.

 

Gençler ile yetişkin gönüllüler; ilgi alanları, beklentileri ve hedefleri doğrultusunda proje ekibi tarafından eşleştirilecek ve 9 ay boyunca mentorluk görüşmelerine, eğitimlere ve etkinliklere katılacak. Projeye dahil olan gönüllülerimizden 30 gence burs kriterlerimiz göz önünde bulundurularak burs imkanı sağlanacak.

 

Projede yer alan mentor ve mentiler, proje süresince üstlendikleri roller sayesinde farklı kuşaklarla daha iyi diyalog ve iletişim kurabilme, ön yargısız dinleme, organizasyon becerisi gibi konu ve alanlarda kişisel yeteneklerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

 

Proje kapsamındaki Etkinlik ve Aktiviteler

  • 90 mentore yönelik mentorluk eğitimleri,
  • 90 mentiye yönelik oryantasyon toplantıları
  • 9 ay boyunca mentor ve mentiler arasında iki haftada bir birebir mentorluk görüşmeleri,
  • Mentilere yönelik toplam 3 sosyal beceri atölyesi,
  • 1 yaz kampı
  • 30 mentiye 1 yıl boyunca burs desteği

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 

İstanbul, Ankara veya İzmir’de ikamet ediyor ve bir mentorluk projesinde yer almak istiyorsan https://tr.surveymonkey.com/r/YFVMDS3 adresinde yer alan formu 20 Mayıs 2017 tarihine kadar doldurarak başvurabilirsin.  Formu doldurman halinde mümkün olan en kısa sürede seninle iletişime geçeceğiz.

Tags :

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52