İpana Gençlerin Gelişimini Müzikle Destekliyor! 10 Haziran 2022

“Gülüşün Ses Getirsin” kampanyası ses getirdi!

İPANA GENÇLERİN GELİŞİMİNİ MÜZİKLE DESTEKLİYOR! 

P&G’nin sevilen markası İpana’nın Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Migros iş birliğiyle “Gülüşün Ses Getirsin” sloganıyla hayata geçirdiği kampanyada ilk sonuç alındı. Migros mağazalarından satın alınan her İpana ürünü için yapılan katkılarla belirlenen liselerde müzik sınıfları açılmasını hedefleyen kampanya kapsamında ilk olarak İstanbul Beykoz’da bulunan bir lisede  müzik sınıfı açıldı. Açılışa gençlerin gözde müzisyeni Evrencan Gündüz de katılarak şarkılarıyla keyifli bir atmosfer oluşturdu.

 

P&G’nin en çok kullanılan ağız ve diş bakım markası İpana, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yürüttüğü uzun soluklu sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal fayda yaratmaya devam ediyor. Son olarak “Gülüşün Ses Getirsin” sloganını kullanarak Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Migros iş birliği ile yeni bir kampanya yürüten İpana gençlerin hayatına dokunmayı başardı. Kampanya kapsamında 15 Mayıs 2022 tarihine kadar Migros mağazalarından satın alınan her İpana ürünü için yapılan katkıyla belirlenen liselere müzik enstrümanları alınması ve müzik sınıfları kurulması için destek verildi. Yapılan katkılarla ilk olarak İstanbul  Beykoz’da bulunan bir lisede müzik sınıfı açıldı.

7 Haziran Çarşamba günü yapılan açılışa İpana, TOG ve Migros yanı sıra genç müzisyen Evrencan Gündüz katıldı. Önümüzdeki günlerde diğer liselerde de müzik sınıflarının açılışı yapılacak.

Müzik sınıfının açılışında konuşan İpana şunları söyledi:

Ağız ve diş sağlığı konusunda tüketicinin en beğendiği ve tercih ettiği bir maka olarak işimizi en iyi şekilde yaparken sosyal sorumluluklarımızı da ihmal etmiyor, bunları yerine getirmeye öncelik veriyoruz. Bugün ülkemizin geleceği açısından en önemli konuların başında gençliğin desteklenmesi geliyor. Müziğin gençlerin gelişiminde oynadığı önemli rolü göz önüne alarak bu kampanyayı hayata geçirdik. Bugün Beykoz’daki bir lisede müzik sınıfının açılışı nedeni ile bir araya gelmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Belirlenen diğer liselerindeki müzik sınıflarının da hızla açılması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.” 

TOG Genel Müdürü Ayşe Kırımlı ise şöyle konuştu: 

"TOG olarak 20 yıldır gençleri güçlendirmek, onların dünyayı değiştiren projelerine destek olmak ve onların hayallerine ortak olmak için çalışıyoruz. Çünkü onların dünyayı değiştirecek potansiyelleri, enerjileri ve cesaretleri olduğuna inanıyoruz. Gençler de her yıl gerçekleştirdiği binlerce sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’nin dört bir köşesinde kalplere dokunuyor ve aslında bize yapabileceklerinin yalnızca hayal güçleriyle sınırlı olduğunu gösteriyorlar. Bizim gibi gençlere inanan, onların gücüne ve potansiyeline güvenen İpana ve Migros ile gerçekleştirdiğimiz kampanya kapsamında; müzikle ilgilenen gençleri odağımıza aldık. Hayata geçirdiğimiz kampanya ile müzikle ilgilenen gençleri, hayallerine bir adım daha yaklaştırdığımız için mutluyuz.”

Konuşmalardan sonra öğrencilerle sohbet eden Evrencan Gündüz müzik dünyası ve müziğin kendi hayatındaki rolüyle ilgili bilgiler verdi, anekdotlar anlattı ve soruları yanıtladı.