DÖNEMSEL YAZ PROJELERİ

Farklı şehirlerden gelen onlarca Toplum Gönüllüsü genç, ``iyilik`` için bir arada!

Dönemsel Yaz Projeleri, Toplum Gönüllüsü gençlerin farklı şehirlerden gelerek ortak bir amaç çerçevesinde hareket etmesi için düzenlenen 7 – 10 günlük sosyal sorumluluk projesine verilen isimdir.

 

TOG Toplulukları ya da ortak amaçta bir araya gelmiş bir grup tarafından organize edilen projede; değişik şehirlerden 20-30 civarında genç katılımcı olmaktadır. Proje çerçevesinde gençler hem gittikleri şehirde yaz projesinin temasında bir iş yapmakta, aynı zamanda da farklı kültürleri tanıyarak farklılıklarla bir arada yaşama kültürünü sağlamlaştırmaktadırlar.

 

Geçtiğimiz senelerdeki Dönemsel Yaz Projeleri’yle  ilgili ayrıntılı bilgilere Faaliyet Raporları‘ndan ulaşılabilir.

TOG TOPLULUKLARI NELER YAPIYOR?

TOG TOPLULUKLARI

Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk Projeleri

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Gençlik Konseyi

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

TOG Atak

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri

READ MORE
TOG TOPLULUKLARI

Dönemsel Yaz Projeleri

READ MORE

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/html/w...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52